Moda Trend ve Nasıl Giyinmeli

Moda Trend ve Nasıl Giyinmeli

Amerikan Klasikleri

Bu trendi yakalamak oldukça kolay. Sadece moda direktörü Cindy Weber Cleary’nin akıllı tavsiyesini dinleyin.

Levi’s (kuruluşu 1873), Minnetonka (1946), Pendleton (1909), Timex (1854) ve Woolrich (1830) gibi köklü markalar neden hala spot ışıkları altında? Çünkü hızla değişen dünyada özgünlükleri, işçilikleri ve zamansızlıkları ile fark yaratıyorlar.

klasik-1

Bu Trendi Neden Sevdik?

Bir bakıma hepimiz kurucu, öncü ve kaşif olmanın hayalini kuruyoruz. Bu ikonik desen ve siluetler ile de Amerikan rüyasının bir kısmını hissedebilirsiniz. Ve bildiğiniz gibi ne kadar çok hayal ederseniz moda o kadar gelişir.

Bir Kızılderili battaniyesinin desenini çağrıştıran midi elbise veya bomber ceket ile kendinizi Amelia Earhart gibi hissedeceksiniz. Bu konforlu stil sahibi parçalar hafta sonu kombini için harika birer seçenek.

klasik-2

Nasıl Giymeli?

Bu parçalar sonbahar hafta sonlan için ideal. Yün kaz ayağı desenli etek, süet ceket ve kürk detaylı spor ayakkabılar ile dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Eğer daha sofistike görünmek istiyorsanız, şık bir çanta ve büyük boy çerçeveli gözlükleri Anne Hathavvay’in giydiği tarzda battaniye desenli bir palto ile kombinleyin.

Makyajınızı Bu Trende Uygulayın

İddialı desenler sade bir makyaj ister fakat bu soluk bir yüzle gezeceğiniz anlamına gelmiyor. Kaşjeli ile kaşlarınızı sabitleşip yanaklarınızı allıkla öne çıkann. Sonra herkese, “Bu şekilde uyandım,” deyin!

klasik-3

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir