Alışveriş İçin En İyi Uygulamalar Neler?

Alışveriş İçin En İyi Uygulamalar Neler?

P.S. DEPT Sizin için alışverişi yapan bir uygulama olmasa bile, bu uygulama neredeyse aynı şeyi yapıyor. Örneğin, Mansur Gavriel çanta istediğinizde… Bergdorf Goodman, Opening Ceremony gibi tasarımcı mağazalarından bulunması zor ürünleri (satılmış olanlar dahil) bulmanız için satış danışmanları ile mesajlaşabiliyorsunuz.

Alışveriş İçin En İyi Uygulamalar

REISSUED Hepimiz eBay’yi seviyoruz ama neyi aradığınızı tam olarak biliyorsanız, işiniz daha kolay. Instagram’a benzeyen sosyal bir uygulama olan Reissued’e giriş yapın ve aradığınız ürünlerin bulunduğu sayısız seçeneğe göz atın. Benzersiz ev, moda ve sanat ürünlerini muhtemelen takip ettiğiniz vintage satıcılardan ve trend öncülerinden alabilirsiniz. Los Angeles’daki ünlülerin favorisi Decadesgibi. Blake Lively’nin kullanılmış kıyafetlerini Reissued’da bulamayacağınızı düşünüyorsanız, tekrar düşünün.

THE OUTNET STYLECRED Louboutin, Marni gibi markaların ürünlerini ve çok daha fazlasını uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Uygulamadaki ‘styling’ bölümünü tıklayarak seçtiğiniz ürünlere styling yapabilir ve bir ürünü satın almadan önce arkadaşlarınızın fikrini onlara gönderebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir