Çok renkli bir kışa hazırlanın!

Çok renkli bir kışa hazırlanın!

BİRLİKTE çalışmaktan çok keyif aldığım ve çekimlerini çok beğendiğim moda fotoğrafçısı Emre Doğru ile n11.com için çok güzel bir Sonbahar/Kış 2015 çekimine imza attık. Sonbahar/Kış 2015 modasında renk, desen, model ve kesimlerin çok yaratıcı ve özgür olacağını tasarımcılar gözler önüne serdi.

img314

PEMBE: KIŞA YAKIŞAN RENK

Tasarımcılar genelde îlkbahar’m rengi olan pastel tonlarını Sonbahar’a çok güzel adapte etmişler; ortaya çıkan ürünler gerçekten Kış’a çok yakışacak gibi duruyor.

Kasvetli, karanlık kış aylarında pembe palto fikri hiç fena değil. Renkli bir paltoyu Kış’m üzerinize geçirdiğinizde göreceksiniz kendinizi daha bir enerjik hissedeceksiniz.

Mutlaka deneyin!.. Benim hep uyguladığım bir formül ve her zaman işe yarıyor.

BOHEM BİR SEZON

Bohem 70’li yılların etkisini bu sezon çok fazla görüyor olacağız. Üzerimde gördüğünüz bu uzun çiçekli bohem elbise bu durumu çok güzel yansıtıyor. Elbisenin modeli her ne kadar feminen olsa da onu sonbaharda günlük kullanımında mutlaka kontrast kumaş ve modellerle kırmak lazım. Tıpkı fotoğrafta gördüğünüz gibi bir bot ve üzerine kaim bir palto, kürklü mont veya kürk bir yelek ile giyin.

KADİFENİN ALTIN ÇAĞI

Bu kış kadife altın çağını yaşıyor. Tasarımcılar kadifeyi metalik ve ışıltılı kumaşlarla kombinlememizi öneriyorlar. Her ne kadar kadifede dantel, puantiye, püskül, leopar, çiçek desenler gibi feminen detaylar ön plana çıksa da maskülen kesimler ve kombinier de revaçta.

Anlaşılan ikisi arasında bir rekabet olacak!.. Ve baştan aşağıya tek renk giymek ise sezonun bir başka kilit trendi.

Üzerimde gördüğünüz bu kırmızı look onu çok iyi yansıtıyor.

Rengarenk bir Sonbahar/Kış geçirmemiz dileğiyle…

Tülin Şahin / para
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir