Delicious, lezzeti ve keyfi bir arada sunuyor

Delicious, lezzeti ve keyfi bir arada sunuyor

DELİCIOUS, GÜNÜN HER SAATİ MİSAFİRLERİNİ AĞIRLARKEN GENİŞ LEZZET SEÇKİSİ İLE KEYİFLİ BİR ORTAM SUNMAYA ÖZEN GÖSTERİYOR. SABAH KAHVALTISININ ARDINDAN ÖĞLEN YEMEĞİ VE FINE DINING CONCEPT’İ İLE SERVİS EDİLEN AKŞAM YEMEKLERİNİN YANI SIRA MEKANIN BİR DİĞER HİZMETİ İSE HER TÜRLÜ DAVETE CATERING VERMEK.

Dünya mutfağı konseptinin yanı sıra mevsimine göre menülerini yenileyen Göktürk’teki Delicious, malzeme kalitesi ve donanımlı şefleri ile dikkat çekiyor. Mekan, güne kahvaltıyla başlıyor. Geniş bir lezzet seçkisine sahip olan menüde, mevsimine göre salata çeşitleri, zeytinyağlılar, köy ekmeği ile hazırlanan sandviçler, mevsimlik balık çeşitleri, İtalyan mutfağına özgü makama çeşitleri, finnda ördek, Jumbo karides, dana kaburga, hamburger ve dry aged steak çeşitleri yer alıyor. 2008 yalında hizmete giren mekan, geniş bir müşteri kitlesinin beklentilerini karşılarken özellikle bahçesiyle yalnızca hafta sonu değil hafta içi günlerde de dinlendirici bir ortam sunuyor. Hatta mekanın işletmecisi Elif Politi, Elif Şafak’ın Aşk ile Azra Kohen’in Fi kitaplarının da bu mekanda yazıldığını belirtiyor…

HER DAVETE CATERING HİZMETİ DE VERİYOR

Catering hizmeti de veren Delicious, 10 kişiden bin kişiye kadar her mekanda servis verebilen uzman bir kadroya sahip. Doğum günü, ev davetleri, açılış ve her türlü organizasyonlara hitap edecek menüler hazırlarken yaz aylannda gerçekleşen açık hava davetlerinin yanı sıra yaz düğünlerine yönelik menüler de oluşturuyor. Hedef müşteri kidesinin 18 ila 70 yaş arası olduğu Delicious’ın mutfağında ise küçük yaşlarından itibaren meslekte olan Durmuş Doğan yer alıyor. Bugüne kadar bulunduğu ve mutlak kurulumunu yaptığı pek çok mekan olmakla birlikte; profesyonel olarak chef lik kariyerine Martı Tatil Köyü’nde başlıyor. Durmuş, sırasıyla Jandarma Genel Komutanlığı, Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar, Euro Plaza, House Cafe, Mangerie ve Delicatessen ve son olarak da Delicious’ta görev alıyor.

YAZA ÖZEL MENÜ

Izgara et çeşiüerinin yanı sıra şarküteri tabağı, özel peynir çeşitleri, mini burger, talaş böreği, parmesan ve kuşkonmaz şiş gibi yemekler menüdeki önemli lezzeüeri oluşturuyor. Diğer yandan yaz menüsü için de hazırlık aşamasında olan mekan, hafif yiyecek ve içecekleri menüye dahil edecek. Delicious, mevcut kaliteyi devam ettirerek yeme-içme sektöründeki yenilikleri müşterilerine sunmayı hedefliyor. Delicious ekibi mottolannı ise ‘kaliteli malzeme, uzman ve donanımlı ekip, sektörün yeniliklerini sürekli takip etmek ve müşteriye ödediği bedelin hakkım vermek’ olarak tanımlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir