Gözlük Modasında Akdeniz Ateşi

Gözlük Modasında Akdeniz Ateşi

GÖZLÜK MODASI

Tasarımlarını renklerin ahenginden aldığı ilhamla oluşturan ve gözlükte çok kültürlülüğü yansıtan Etnia Barcelona, renkli cam, çerçeve ve işlemelerin bolca kullanıldığı yeni sezon koleksiyonuyla kendi modasını yaratıyor. Karakteristik ve renkli tasarımlarıyla tekdüze gözlük modellerine karşı dinamik bir alternatif oluşturan Etnia Barcelona, İspanya’nın çok kültürlü yapısını ve Akdeniz’in sıcaklığını tasarımlarında buluşturuyor.

4 BORN SUN GDBK 1

Gözlük modasında özgünlüğün ve çeşitliliğin vurgusunu yapan Etnia Barcelona; geniş renk ve model skalasınınbulunduğu tasarımlarıyla kendi modasını yaratıyor. İddialı tasarımların yer aldığı yeni sezon koleksiyonunda her tarza uygun güneş gözlüğü seçeneği sunan marka, gözde unisexmodellerinden ‘Born Sun’ da yuvarlak çerçevenin rahat yapısını ve renkli camın dinamizmini buluşturuyor.

4 BORN SUN GDBK 4

MEVSİMİN RENGİNİ DEĞİŞTİREN ‘BORN SUN’

Birçok renk seçeneğiyle her yüz tipine uyum sağlayacak biçimde tasarlanan Etnia Barcelona / Born Sun,oval ve parlak bronzmetal çerçevesi, işlemeli sapları ve kırmızı renkli camı ilesezondaki iddiasını gözler önüne seriyor. Mevsimin rengini değiştirmek ve hayata farklı bir renkle bakmak isteyenler için alternatif yaratanBorn Sun, gözlükte özgünlük arayanların tercihi oluyor.

4 BORN SUN PKRD 2

Tasarımında parlak bronz metal çerçeve detaylarını ince mineral kolormatik camlar ile buluşturan Born Sun, ince mineral kolormatik camları ileiyi görüş kalitesi ve zararlı UV ışınlarına karşı maksimum koruma sağlıyor. Darbeye ve çizilmeye karşı dayanıklı olan camlar çift taraflı antirefle özelliği ile parlamanın ve yansımanın da önüne geçiyor.

4 BORN SUN PKRD 4

SİYAH BİR KLASİKTİR, SİYAH VAZGEÇİLMEZDİR

Her yüz tipine uyum sağlayacak şekilde oluşturulan Born Sun, şıktasarımıyla siyahtan vazgeçemeyen kadın ve erkek kullanıcılarınbeğenisine sunuluyor. Altın renkli metal çerçeve hatları ve işlemeli saplarıyla göz dolduran model, camındaki renk geçişi ile soft bir görüntü kalitesi sunuyor. Siyahı ve altın rengi oval çerçevesinde buluşturan Born Sun, zararlı UV ışınlarına karşı maksimum koruma ve yüksek görüş kalitesi sağlıyor. Darbeye ve çizilmeye karşı dayanıklı olan ince mineral kolormatik camlar antirefle özelliği sayesinde yansımayı ve parlamayı önlüyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir