Mango Çocuk 2014 Sonbahar/Kış Trendleri

Mango Çocuk 2014  Sonbahar/Kış Trendleri

Mango Kids 2014 Sonbahar/Kış Trendleri

Mini Moda

İlk mağazasını 1984 yılında Barselona’da açan, ispanya’nın uluslararası moda ismi MANGO, büyümeye ispanya genelinde devam etti. 1992 yılında Portekiz’de ilk mağazasını açarak uluslararası pazara adım atan marka, günümüzde 107 ülkede toplam 2750’nin üzerinde mağazayla faaliyet göstermekte.

MANGO’nun 3-12 yaş arası kız ve erkek çocuklarına yönelik koleksiyonu MANGO K1DS, günlük kullanımın yanı sıra, güncel moda kombinlerini hedeflediği yaş kitlesiyle buluşturuyor. ‘Mini me’ adı altında bayan modellerinde en çok satan kıyafetlerin bazılarının çocuklara uyarlandığı koleksiyonun yanı sıra çocuk modasını yakından takip edenlere yönelik aksesuar, ayakkabı ve iç çamaşırı seçkisi de içermekte. MANGO KIDS’in www.mangokids.com adresinden online satışı da bulunuyor.

mango cocuk modelleri

KIZ ÇOCUK

Tamamen sıcacık, sonbahara özgü soft tonlardan oluşan en romantik koleksiyon. Terra cotta, uçuk pembe ve taba renkleriyle koleksiyona sağlamlık katan gri renk de önemli bir rol oynamakta.

Pembeden laciverte uzanan renk paleti, kız öğrenci kıyafetlerine Parisli bir hava ve Fransız şıklığı katıyor. Ayrıca fuşya rengi de trende güçlülük veriyor. Yenilenmiş basic giysiler, desenlerdeki parlak detaylar, küçük puantiyeli anoraklar ve kontrast renkli astarlar olarak şaşırtıcı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Turkuaz ve turuncu tonlarıyla kombinlenen hakiler daha rahat bir tarz için tasarlanmış.

mango cocuk

ERKEK ÇOCUK

Haki, koyu kırmızı ve taba renkleri ördek mavisiyle kombinleniyor ve şehirli bir tarz yaratılıyor.

Benekli yünler ve jakarlı örgü kıyafetler, eski görünümlü kot kumaşlarla kombinleniyor. Bomber ceketlerin ana motifi olan kamuflaj desenler bu trende canlı bir dokunuş katıyor.

Karışık desenli parlak renklerdeki anoraklar, kraliyet mavileri, turuncular ve sarılar koleksiyona güçlülük veriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir