Saçlarınız Güçlenerek Uzasın

Saçlarınız Güçlenerek Uzasın

SAÇLARINIZ YETERİ KADAR BESLENEMEDİĞİ İÇİN GÜCÜNÜ KAYBEDER VE HIZLI BİR ŞEKİLDE UZAYAMAZ.

Saçların uzarken gücünü kaybetmesi ve gücünü kaybeden saçların dökülüp daha zayıf bir görünüm alması tüm kadınların en büyük saç problemleri arasında yer alıyor. Her kadının hayali ise hem uzun hem de güçlü saçlara sahip olmak. Dökülmeyen, güçlü ve uzun saçlara sahip olmak artık hayal değil. L’Oreal Paris Elseve, güçlü ve uzun saçları ile özgüvenini yansıtan kadınlar için ekstra besleyici, saçı dökülmeye karşı koruyan ve güçlenerek uzamasını sağlayan formülü geliştirdi. Dökülme karşıtı eşsiz protein Arginine şimdi yoğun besleyici Nutri-Omega ile birleşti.

SONUÇ: DÖKÜLMEYEN VE GÜÇLENEREK UZAYAN SAÇLAR.

L'Oreal Paris Elseve

UZUN VE DÖKÜLMEYEN SAÇLAR İÇİN ALTIN KURALLAR:

• Tarama şekli çok önemli. Kuru saçı sert hareketle taramak yıpranmasına ve kırılmasına neden oluyor. Saçınıza karşı nazik olun.

• Stresten uzak durun.

• Yeterli ve dengeli beslenin, çünkü yetersiz beslenme, vitamin ve mineral eksikliği saç dökülmesine neden olabiliyor. Ama en önemlisi saçlarınızı beslemek. Saçlarınız beslendiğinde güçlenir ve daha sağlıklı uzar. Ayrıca saçınız yeterli protein almazsa güçsüç ve dirençsiz olur, bu nedenle de dökülür. İşte tüm bunlardan dolayı içindeki eşsiz protein Arginine ve yoğun besleyici Nutri-Omega ile saçlarınız kökten uca beslenir, dökülmeye karşı korunur ve güçlenerek uzar.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir