Sapanca Taş Ev Butik Otel İle Huzurun Yakınınızdaki Adresi

Sapanca Taş Ev Butik Otel İle Huzurun Yakınınızdaki Adresi

Huzurun Yakınınızdaki Adresi

Adeta dört mevsim boyunca doğal, dev bir bahçe olarak hizmet veren Sapanca’da bulunan Taş Ev Butik Otel, kendinizi evinizde hissetmeniz için her türlü imkanı sunuyor.

Taş Ev Butik Otel

Mücella Özçelik tarafından kurulan Sapanca Taş Ev Butik Otel, dört senedir faaliyet göstermektedir. Dört buçuk dönüm arazi içerisinde, yedi oda olarak faaliyet gösteren Butik Otel için ilk andan beri planlanan şey, gelen konukların doğal ortamı tamamen kullanabilmeleri şeklinde planlanmış. Yapımı esnasında mümkün olduğunca doğal çevre şartlarını koruyarak gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda ortaya çıkan büyülü atmosfer, misafirlerin Taş Ev Butik Otel’i tercih etmelerinin başlıca sebeblerinden biri.

sapanca butil otel

Sabahları, otelin etrafındaki yeşil alana serbestçe dağılan masalarda çimenlere basarak yapabileceğiniz kahvaltı sırasında tesiste yaşayan yaklaşık 15 adet sincaptan oluşan ‘sincap ailesine de ceviz verip beslemenin tadına varabiliyorsunuz. Akşamları bülbül ve cırcır böceklerinin hoş sesi eşliğinde yemeklerinizi yiyebileceğiniz butik otel, açık ve kapalı olmak üzere iki restoranıyla kahvaltı ve akşam yemeği için dışarıdan da misafir ağırlamak için oldukça uygun bir atmosfere sahip. 365 gün aralıksız hizmet veren Sapanca Taş Ev Butik Otel, konuklarına şehirden uzaklaşmadan ‘çok yönlü’ dinlenme imkanı sağlıyor. Her mevsimde yapılabilecek doğa yürüyüşleri, Atv&Safari turları, yazın su kayağı ve kış sezonunda ise kayak sporu aktiviteleri ile çevredeki diğer tesislerden de ayrılıyor. Butik otel hizmetiyle misafirlerini ağırlamayı amaç edinen Sapanca Taş Ev, size evinizin konforunun yanı sıra doğada kaybolmayı da vaat ediyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir