Terlik Modelleri 2016-2017

Terlik Modelleri 2016-2017

Rengarenk modelleri, düz ya da topuklu tabanları ile mağaza vitrinlerini süslüyor. Modanın ana akımı haline gelen rahatlık konsepti, terlik koleksiyonlarının zenginleşmesine yol açıyor. Terlik satışlarında bu yıl ciddi bir yükseliş var. Bu da önemli bir ciro demek.

terlik modelleri 1

MAĞAZA vitrinleri, online alışveriş siteleri boy boy, renk renk terlik çeşitleri ile doldu. Terlik artık, evden, plajdan ve mahalle arasından çıkıp ofislere, restoranlara, kısacası hayatın her alanına taşındı. Bu yılın terlik modelleri her zamankinden daha fazla. Deriden plastiğe, topuklusundan kalın tabanlısına kadar pek çok terlik çeşidi var.

terlik modelleri 31

Elle, inci Deri, Hotiç gibi ünlü ayakkabı markalan terlik modellerini artırarak pazara hareketlilik kattı. Terlikler günün her saati kullanılan rahat ve şık seçeneklerden biri haline geldi.

terlik modelleri 18

Örneğin, Gamze Saraçoğlu’nun İnci Deri Kreatif Direktörü olarak hazırladığı ikinci koleksiyonunda en dikkat çeken modellerden biri topuklu terlikler oldu.

terlik modelleri 26

Deri ve kalın topuklu terlikler kısa sürede en fazla tercih edilen modellerden arasındaki yerini aldı. İnci Deri Tüm Ticari Faaliyetlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Zeynep Çalıştıran 2015 yaz sezonunda terlik satışlarının haziran sonunda yüzde 21 iken, bu sene 2016 yaz sezonu terlik satışlarının yüzde 5’lik artışla yüzde 26 olarak kayıtlara geçtiğini belirtiyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir