10 Günde Daha Sıkı Bir Cilt

10 Günde Daha Sıkı Bir Cilt

Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber vücudumuzu daha fazla sergiliyoruz. Neutrogena® Visibly Renev/ losyon ve serum-losyon, cildi 10 günde gözle görülür şekilde daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha yumuşak hale getiriyor. Serumlosyon ayrıca cilt tonunu eşitlemeye yardımcı oluyor.

Ciltte sıkılık kaybı ve ton farklılıkları cilt bakımında en sık rastlanan problemlerin başında geliyor. Cildin sıkılığından ve esnekliğinden sorumlu kolaj en maddesinin yaş ilerledikçe azalmaya başlaması nedeniyle cilt nemini ve esnekliğini kaybediyor. Özellikle yaşımız ilerledikçe, kilo alıp verdikçe, hamilelik dönemi sonrasında ciltte gevşemeler, sarkmalar oluşmaya başlıyor. Neutrogena®, Visibly Renew Serisi ile cildinin genç ve sıkı görünmesi konusunda hassas olanlara; kollarında, göbeğinde, kalçalarında ve bacak içindeki sarkmalardan şikayet edenlere 10 günde etkili çözüm sunuyor.

Bu seri daha sıkı, pürüzsüz bir cildi hedeflerken, serinin yeni üyesi serumlosyon, içeriğindeki soya özü sayesinde güneş ve yaşlanmaktan kaynaklanan cilt tonu farklılıklarını da eşitliyor. Bu ürünleri editörlerimiz sizin için denedi ve izlenimlerini paylaştı.

sıkı cilt

“HEPSİ BİR ARADA ÜRÜNLER KESİNLİKLE FAVORİM”

“Makyaj ve bakım ürünlerinde her zaman için tercihim çok amaçlı ürünler oluyor. Bunlar hem yerden hem de zamandan tasarruf yapmamı sağlıyor. Neutrogena® Visibly Renew serum-losyon, sıkılaşmaya yardımcı olurken aynı zamanda cilt tonundaki dengesizliklerin giderilmesine katkı sağlıyor. Yatağımın başucuna koyduğum losyonu yatmadan önce ve sabahları uyguluyorum. Özellikle benimki gibi kuru bir cilde sahipseniz 24 saat nemlendirici özelliği de bulunan bu iki ürünü elinizin kolay ulaşabileceği yerde bulundurmanızı tavsiye ederim.”

“CİLT TONUMDAKİ EŞİTSİZLİKLER DENGELENİYOR”

“Yaz gelmeden hemen önce, herkes gibi bende de bir panik hali başlıyor. Sanki cildimle ilk defa karşılaşı-yormuşum gibi vücudumu tepeden tırnağa gözden geçiriyorum. Yaz öncesi dikkatimi ilk olarak bacaklarımdaki kuruluk ve renk eşitsizliği çekti.

Bu yüzden Neutrogena® Visibly Renew Serisi’nin serum-losyonunu denemek özellikle hoşuma gitti. İlk kullanmaya başladığım andan itibaren özellikle bacak içlerimde ve kollarımda sıkılaşma hissettim; hem de 10 gün gibi kısa bir sürede. Bacaklarımdaki ton farkı da giderek azalıyor çünkü gözüme daha gözel görünüyorlar.”

“VÜCUDUM HEM SIKILAŞTI HEM DE NEMİNİ GERİ KAZANDI”

“Hamilelikte aldığım kiloları vermek için hayli uğraştıktan sonra sıra ortaya çıkan sarkmaları gidermeye gelmişti. Tam da o günlerde Neutrogena® Visibly Renew esneklik sağlayan vücut losyonu ile tanıştım. Açıkçası aklımda bazı soru işaretleri vardı, ürüne biraz şüpheyle yaklaşmıştım. Ancak kullandıkça özellikle karın ve kol bölgesindeki etkisini görmeye başladım. Sıkılaşma sorununu çözdükten sonra sıra kuruyan cildime yeniden pürüzsüzlük ve yumuşaklık kazandırmaya geldi. Her iki ürün de cildimi nemlendirmenin yanı sıra sıkılaştırmaya da yardımcı oldu.”

NEUTROGENA® VİSİBLY RENEW SERİSİ

CİLT BAKIMININ LİDER MARKASI NEUTROGENA® İLE 10 GÜNDE DAHA SIKI BİR CİLT! NEUTROGENA® VİSİBLY RENEW SERİSİ, HİÇ SPOR YAPMASANIZ BİLE 10 GÜNDE CİLDİ SIKILAŞTIRMAYA YARDIMCI OLUYOR.

Neutrogena®, Visibly Renew Vücut Losyonu ve seriye yeni katılan Visibly Renew Serum-Losyon ile cildinin genç ve sıkı görünmesi konusunda hassas olanlara; kollarında, göbeğinde, kalçalarında ve bacak içindeki sarkmalardan şikayet edenlere 10 günde etkili çözüm sunuyor.

Dermatologlarla birlikte geliştirilen yüksek etkili cilt bakım ürünlerinin lider markası Neutrogena®, sıkılık kaybını “collagen boost minerals teknolojisi ile çözüyor. Vücut losyonu eşsiz Norveç formülü ve kolajen arttırıcı mineraller içeriyor. Cildin esneklik ve elastikiyetini 10 günde artırmayı ve cildi sıkılaştırmayı hedefliyor. Sabah ve akşam düzenli kullanıldığında yalnızca 10 gün sonra kollar yüzde 40, basenler ise yüzde 60 daha sıkı ve esnek hale geliyor. Yapılan klinik araştırma sonucu kullananların yüzde 90lı Neutrogena® Visibly Renew Vücut Losyonu’nun etkisinden memnun kaldıklarını belirtiyor ve ürün kullanımını öneriyor.

Neutrogena® Visibly Renew Serisi’nin yeni ürünü Visibly Renevv Serum-Losyon da yine 10 gün boyunca sabah-akşam düzenli kullanımda muhteşem bir sıkılık sağlıyor. Ayrıca, çoğu kadının şikayetçi olduğu kuru ciltler için de mükemmel bir nemlendirici niteliği taşıyor. Serum-losyon, cildi 10 günde gözle görülür şekilde daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha yumuşak hale getirmeyi hedeflerken, cilt tonunu eşitlemeye yardımcı oluyor. Cildi anında nemlendiren ürün soya özlü içeriği sayesinde yaşlanma ya da fazla güneşin neden olduğu ton farkının ortadan kalkmasını sağlıyor. Serum içeriği ile konsantre ve 24 saat yoğun nemlendirme sağlarken, hafif dokusu sayesinde cilt tarafından hızlıca emiliyor ve cilde hafif bir ışıltı veriyor.

*in vitro sonuçlar

**41 ve 44 gönüllü ile yapılan klinik çalışma, Fransa 2014
One thought on “10 Günde Daha Sıkı Bir Cilt

  1. Annem yüzüne sürüyor çok da memnun gozeneklere iyi geliyormuş bir zararı olur mu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir