2022’de Burçları Neler Bekliyor ?

2022’de Burçları Neler Bekliyor ?

2022 yılı burç yorumları

Burçları neler bekliyor? 2022 yılı burç yorumlarını merak edenler için Aslı güderden 12 burç hakkındaki kısa yorumları. Astrolog Aslı Güder 2022 yılında burçları nelerin beklediğini yorumladı.

Koç Burcu 2022 Yorum

Koç burcuna 2022 geç gelecek. Yılın ikinci yarısında çok daha şanslısınız. İlk altı ayda kariyer evinde değişim yapmamanızı öneririm. Sabırsız koçlar, bu sene sabırlı olmalılar. Geçmişten getirdiğiniz tüm yüklerinizden kurtulacaksınız. Kariyerinizi lütfen koruyun…

Boğa Burcu 2022 Yorum

Bu sene iyi bir plan yapmalısınız çünkü planladığınız tüm hayallerinizi yapmak için şansınız olacak. Planlarınız ve eylemleriniz, sizi bu sene başarıya taşıyacak. Kısaca, sadece isteyin.

İkizler Burcu 2022 Yorum

Bu sene sizin için her ay yeni bir serüven olacak. Coşkulu İkizler için bulunmaz bir fırsat. Hedeflerinizin peşindekoşacağınız bir yıl sizi bekliyor olacak. Vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz ancak bu sizi korkutmasın.

Yengeç Burcu 2022 Yorum

Bu sene Yengeçler için ‘‘Çalış çalış çalış!’’ diyebiliriz… Kariyer finans ve mülkiyet alanlarında başarılı olacaksınız. Hareketsizlik size korku getirir, eylem ise güven ve cesaret. Bu yılın belirleyicisi, yaptığınız eylemler olacaktır.

Aslan Burcu 2022 Yorum

Aslanlar, bu sene planlamadan ve uygulamadan sadece sonuca odaklanmalısınız, akışta olurlarsanız çok kazanacaksınız. Acele etmeyin; evlilik, ev almak ve çocuk yapmak için çok iyi bir fırsat. 2022’nin sonunda ne kadar çok yol katettiğinize inanamayacaksınız.

Başak Burcu 2022 Yorum

Profesyonel ve özel hayatınızda bu yıl iki kez düşünmelisiniz. Acele karar vermeyin sevgili Başaklar. Hiçbir işinizi yarı yolda bırakmayın ve yarım kalan tüm işlerinizi tamamlamak için harika bir fırsat. Hayatınızın aşkı ile karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu 2022 Yorum

Terazi burçları, bu sene ön plana çıkacaksınız. Yaptığınız deneylerin sonuçlarına ulaşacaksınız. Çabalarınızı arttırın ve maliyeti azaltın. Bu sene sevgili adaylarına evlilik yolunda şans verebilirsiniz.

Akrep Burcu 2022 Yorum

Spiritüel yükselme yaşayacak Akreplere bu sene, meditasyon ve ritüeller iyi gelecek. Ev almak isteyen akrepler bu sene çok şanslılar, asla kaygıya yer vermeyin. Bu sene kitap yazabilir ya da çokça kitap okuyabilirsiniz.

Yay Burcu 2022 Yorum

Bu sene finansal durumunuz çok istikrarlı ve sağlam, asla şüpheye düşmeyin. Bu sene hedeflerinizi yükseltecek ve onlara ulaşabileceksiniz. Zafer sizin özgür Yaylar. Yaz döneminde daha da özgürleşmek isteyeceksiniz dikkat edin ok yaydan çıkmasın.

İlginizi çekebilir: Astroloji

Oğlak Burcu 2022 Yorum

Bu yıl kendinizi daha rahat ve verimli hissedeceksiniz. Neşe, güzellik ve çekicilik sizinle olacak. Sanat, mimari ve seyahat önemli konu başlıklarınız olacak. Yüzünüzü güldüren aşkla karşılaşabilirsiniz.

Kova Burcu 2022 Yorum

Bu yıl anahtarınız “uyum”. Yeni bir sosyal yaşama gireceksiniz ve çok özel insanlar tanıyacaksınız. Bu sene düzen kurmak isteyeceksiniz, tüm yorgunluklarınız geride kaldı. Neşe ve bolluk sizi bırakmayacak, verdiklerinizi aldığınız bir yıl sizi bekliyor sevgili Kovalar. İnatçılık size çok şey kazandıracak.

Balık Burcu 2022 Yorum

2022 size tüm cömertliğiyle geliyor. Tüm bonkörlüğünü sizde kullanacak. Tek sorun sadece fazla kilolar. 12 burcun son burcu olduğunuz için kendinizi dışlanmış hissetmeyin. Bu yıl sizi diğerlerinden üstün kılacak ve güçlü yanlarınız ortaya çıkacak. Sadece kanepede kırlent olmaktan vazgeçin ve kendinizin farkına varın yeter.

Haber Kaynağı: magdergi
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir