Kulaküstü kulaklıkların devri

Kulaküstü kulaklıkların devri

Genelde ‘gamer’lar, müzik bağımlıları ve çağrı merkezi çalışanlarının tercih ettiği kulaküstü kulaklıklar, artık çok daha geniş bir kesim tarafından tercih ediliyor. Evde ve kafelerde çalışanlar, bu kulaklıkların sunduğu ses izolasyonu gibi özelliklere muhtaç.

SON dönemde kulaküstü kulaklıklar, çok daha geniş bir kullanım alanına yayıldı. Bu ürün özellikle ‘gamer’lar, müzik bağımlıları ve çağrı merkezi çalışanları tarafından daha çok kullanılıyor. Evden çalışmaya başlayanlar veya bilgisayarını alıp kafelerde, ortak çalışma alanlarında kendini izole ederek çalışmak isteyenler de artık kulaklıkları tercih ediyor. Ses izolasyonu sağlaması, iyi müzik deneyimi sunarak kulaklarımızı dış ortamın kaosundan kurtarması, telefonda görüşme olanağı sunması gibi özelliklerinden dolayı, kulaküstü kulaklıkların kullanım oranı gün geçtikçe artıyor. Özellikle de kablosuz olanları tercih ediliyor. Tüm gün başımızın üzerinde duracağından konforlu ve hafif olması, bu kulaklıklar için en önemli tercih kriteri. Şarjının uzun süre idare etmesi de bir o kadar önemli bir unsur. Kulaklıkta şu en iyisidir bu kötüdür demek, çok da anlamlı değil, ihtiyacınıza göre çok fonksiyonel bir model de isteyebilirsiniz, çok basit bir model de sizin için yeterli olabilir, örneğin evde çalışıyorsanız ve evde ağlayan bir çocuk var ise ses izolasyonu olan bir kulaklığa ihtiyacınız olacak. Ama sadece gelen çağrıları kolayca karşılayayım diyorsanız, basit bir kulaklık da işinizi görür, işte size araştırmaya başlamanızı teşvik edebilecek birkaç kulaklık seçeneği.

RAHATLIKTA İDDİALI
Anker SoundCore Vortex

Hafızalı köpük dolgulu kulaklıklar ve kafa bandıyla rahatlık konusunda iddialı. Kulaklık Li-Polimer bataryası kullanıyor. Kablosuz modda 20 saate kadar çalma süresi sunuyor. Sert kapaklı seyahat çantasındaki aksesuarlarıyla birlikte satılıyor.

SES İZOLASYON ÖZELLİĞİ VAR
JBLT600BTNC

Tasarımıyla kablo karmaşasının önüne geçiyor. 12 saate kadar pil ömrü sunan cihaz, telefon görüşmesi yapmanızı da sağlıyor. Hafif tasarımıyla ağrı yapmadan rahat kullanım vadediyor. 2 saat şaıj süresi ve 12 saate kadar pil ömrü var. İyi müzik ve oyun deneyiminin yanı sıra, ses izolasyon özelliği de dikkat çekiyor.

40 SAAT PİL OMRUNE SAHİP
Beats Solo3 Wireless

40 saate kadar pil ömrüyle her gün kullanabileceğiniz bir kulaklık. Fast Fuel ile 5 dakikalık şarjla 3 saat müzik dinleyebiliyorsunuz. Verimli W1 çipin dahil edilmesi, Apple aygıtlarınız sorunsuz kurulum ve değiştirme olanağı sağlıyor. Kulaklığınızı açıp iPhone’unuzun yakınında tutmanız yeterli.

UYGUN FİYATLI VE FONKSİYONEL
Vestel Desibel K55

Hem uygun fiyatlı, hem fonksiyonel bir kulaklık arıyorsanız Vestel Desibel K550 Bluetooth Kulaklık, size göre olabilir. Zarif tasarımı ile öne çıkıyor. Bana 12 saate kadar kablosuz telefon görüşmesi yapabilme ve müzik dinleme özellikleri yeterli diyenler için, ideal bir kulaklık.

10 SAAT KONUŞMA OLANAĞI
Motorola Pulse Escape

Ses yalıtım özelliği dikkat çekici. Hafif ve ergonomik tasarımı ve kablosuz olması özgürlükçüler için ideal. Katlanabilir yapısıyla çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz. Telefon görüşmeleri için dahili mikrofonu da bulunuyor. 10 saate kadar konuşma olanağı sunuyor.

HEM KABLOLU HEM KABLOSUZ
HP Pavilion 600

Hem kablolu hem de kablosuz bir kullanım sunan HP Pavilion 600,12 saatlik pil ömrüne sahip. Diğer markalara göre daha uygun fiyat avantajı sunuyor. Ancak 12 saatlik pil ömrünün bitmesinin ardından kulaklığın kullanımına kabloyla da devam edebiliyorsunuz. Cihaz üzerindeki kumandalarla ses düzeyi, müzik ve telefon konuşmalarını kolayca kontrol etme imkanı sunuyor.

10 DAKİKADA HIZLI ŞARJ
Sony WH-CH510

Bluetooth kablosuz teknolojisiyle akıllı telefon ve tabletlerle eşleşiyor. Gücü azalırsa 10 dakikalık hızlı şarj size 90 dakika çalma süresi sağlayabiliyor. Kulaklık başlıklarının döner yapısı sayesinde kolay taşınabiliyor.

3D DÖNEBİLEN KULAKLIKLAR
Marshall Majör 3

Esneklik ve dayanıklılığıyla öne çıkan kulaklık, katlanabilir bir tasarıma sahip. Kristal netliğinde yüksek ses sunabiliyor. 3D menteşeleriyle dönebilen yapıdaki kulaklık, 3,5 mm’lik girişe sahip olmasıyla da kullanımda opsiyon yaratıyor.

2 CİHAZA BAĞLANABİLİYOR
JABRA Move Style Edition

Hafif ve konforlu taç bandı, en hareketli günlerde bile gün boyu sizinle olacak şekilde tasarlanmış. Tek bir şarj ile sağlanan 14 saate kadar batarya ve 12 güne kadar bekleme süresi var. Aramalar ve müzik dinlemek için ideal. 10 m / 33 ft’e kadar kablosuz erişim mesafesi ve 2 cihaza kadar bağlanma mevcut.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir