Ağız ve diş sağlığı

Ağız ve diş sağlığı

SAĞLIKLI YAŞAMIN SIRRI AĞIZ SAĞLIĞINIZDA SAKLI. İPANA VE ORAL-B’NİN YEPYENİ ÜRÜNLERİ SAYESİNDE HEM İHTİYACINIZ OLAN AĞIZ . BAKIMINI” A’DAN Z’YE YAPACAK HEM DE BEMBEYAZ BİR GÜLÜMSEMEYE SAHİP OLACAKSIN İZ.

EKSİKSİZ KORUMA

Ağız ve diş sağlığınızın yaşadığınız sağlık sorunlarının kaynağı olabileceğini hiç düşündünüz mü? Çoğu zaman göz ardı edip önemsemediğiniz ya da korkudan son dakikaya kadar ağrısını çektiğiniz dişlerinizle ilgili sorunları geçiştirirseniz, ileride ciddi sağlık sorunları yaşamanız büyük olasılık. Bu yüzden en iyisi işi riske atmayın ve ağız sağlığınızı ihmal etmeyin.

Ağız sağlığınızın ilk adımı için diş hekimlerinin de öncelikli olarak kontrol ettiği çürükler, diş etleri, plak, hassasiyet, tartar, beyazlık, nefes ve diş minesi olmak üzere sekiz alanda üstün koruma sağlamanız gerekiyor. Bizim de bunun için önerimiz, Türk diş hekimlerinin de kullandığı bir numaralı diş macunu markası olan İpana’nm iki yeni ürünü. Ipana Pro-Expert Profesyonel Koruma Diş Macunu, İpana ve Oral-B araştırma merkezinin geliştirdiği en gelişmiş tam koruma sağlayan diş macunu özelliğine sahip. Ürünü kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren daha sağlıklı ve güçlü dişlere sahip olmanızı sağlıyor. Ürünü uyguladığınız anda ferahlık ve temizlik hissi bütün ağzınızı sarıyor ve gün boyunca etkisini devam ettiriyor. Akşam yatmadan önce kullanıldığında ise gece boyunca bakteri plağı oluşumunu önleyerek sabah çok ferah bir nefesle uyanmanızı sağlıyor. Hassasiyet sorunu yaşıyorsanız, Ipana Pro-Expert hassasiyetin ana sebeplerini ortadan kaldırarak uzun süreli koruma oluşturuyor. Bunun yanı sıra dişlerinizi sıradan diş macunlarına göre üç kat güçlendirme özelliğine sahip. Böylece sorunsuz ve eksiksiz ağız bakımı sağlamasının yanı sıra verdiği mükemmel ferahlık hissiyle gün boyu ferah nefese sahip olabiliyorsunuz.

agiz dis sagligi

BU DAHİYE HAYATINIZDA YER AÇIN

DİŞLERİMİZİ DÜZENLİ OLARAK FIRÇALASAK BİLE MANÜEL DİŞ FIRÇALARIYLA DERİNLEMESİNE AĞIZ TEMİZLİĞİNE SAHİP OLMAK PEK KOLAY DEĞİL.

Oral-B’nin geliştirdiği şarjlı diş fırçaları ağzımızda ulaşamadığımız yerlere ulaşması ve etkili temizlik sağlamasıyla çoktan banyolarımızdaki yerini aldı. Şimdiyse hayal bile edemeyeceğiniz tıpkı adı gibi “dahi” olan yeni şarjlı diş fırçasıyla tanışın.

ORAL-B GENIUS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI, AĞIZ BAKIM SEKTÖRÜNÜN İNOVASYONDA LİDER FİRMASI ORAL-B’DEN DEVRİM NİTELİĞİNDE BİR ÜRÜN.

Genius akıllı telefon bağlantısı yardımıyla, fırçalama sırasında hareketlerinizi takip ederek, ağzınızın hangi bölgesini ne kadarsü re fırçaladığınızı analiz ediyor ve atladığınız bir bölge varsa, anında size geri bildirimde bulunuyor. Böylece hiçbir alanı atlamadan üstün plak temizliği sağlamış oluyorsunuz.

ORAL-B GENIUS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI NI KULLANMAK ÇOK KOLAY.

Fırçalama sırasında Bluetooth bağlantı özelliği ile akıllı telefonunuzdaki Oral-B uygulamasına bağlanır ve eksiksiz bir ağız bakımı için sizi yönlendirir. Hatta daha da güzeli diş hekiminiz tarafından önceden programlanarak, ağzınızın daha çok bakım gerektiren alanlarına daha fazla zaman ayırmanızı sağlıyorve kişiselleştirilebilir bir bakım uygulamanıza olanak tanıyor.

BEMBEYAZ GÜLÜMSEMELER İÇİN

Günümüzde tarz sahibi bir stilin yegane tamamlayıcısı inci gibi bembeyaz dişlere ve güzel bir gülümsemeye sahip olmak. Sağlıklı diş ve diş etlerinin getirdiği bembeyaz birgülümse-meniz olduğunda kendinize olan güveniniz artar ve çevrenizdeki insanlar üzerinde daha iyi izlenim bırakırsınız, ipana da güzel bir gülüşün hayatınızı değiştirebileceğinin farkında! Bembeyaz ve etkileyici bir gülüş için ipana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe ailesinin şimdiye kadarki en güçlü üyesiyle tanışmaya hazır mısınız?

Yeni ipana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Perfection, 3 Boyutlu Beyazlık ailesinin en ileri ve etkili beyazlatıcı diş macunu teknolojisini içerirken; diş macununa ek olarak kullanılan yoğun beyazlatıcı bakım ürünü İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Beyazlık Hızlandırıcı, daha hızlı ve kalıcı beyazlık sunuyor. Böylece diş minesine zarar vermeden sadece üç günde diş yüzeyindeki lekelerin yüzde 100’e kadarlık kısmı etkin biçimde yok oluyor ve ortaya bembeyaz gülüş çıkıyor. Aynı zamanda da hafif bir kalkan oluşturarak yeni lekelere karşı koruma sağlıyor ve dişlerde pürüzsüz birtemizlik hissi bırakıyor. Dişler, ipana’nın en gelişmiş beyazlatıcı diş macunu kullanıldığında uzun süre daha beyaz olmakla kalmıyor, ayrıca fırçalama sona erdikten sonra uzun bir süre dişin üzerinde kalan diş minesi kalkanı sayesinde diş minesi aşınması ve tartar oluşumuna karşı da korunuyor. Her gün dişlerinizi önce İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Perfection, ardından da ipana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Beyazlık Hızlandırıcı ile fırçaladıktan sonra Oral-B 3 Boyutlu Beyazlık ağız bakım suyu kullanarak tam bakım sağlayın.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir