Anneme Ne Hediye Alsam

Anneme Ne Hediye Alsam

Anneler Günü Hediye Seçenekleri

Anneler günü hediyenizi henüz seçmediyseniz size fikir vermek için buradayız. Anneniz için her tarzdan en güzel hediye seçeneklerini sizin için bir araya getirdik. Şimdi anneleri sevindirme zamanı , muhteşem anneler günü fırsatları.

ANNELER GUNU’NDE ANNENİZE KALICI BİR HEDİYE VERMEK İSTEMEZ MİSİNİZ? YILLARCA BUGÜNÜ HATIRLASIN İSTERSENİZ SEÇENEKLERİMİZE GÖZ ATIN.

Rengarenk, yepyeni, fonksiyonel, şık…

Bu Anneler Günü’nde annenize hediye edeceğiniz Emsan’larla mutfağı renklensin, işi kolaylaşsın, sunumları şıklaşsın.

Her tavaya tav olmayın!

Bir tavada aradıklarınızın tam karşılığı Emsan Hard Stone Tava. Ultra dayanıklı yapısıyla çizilmez, aşınmaz, yanmaz. Pişirdikleriniz yapışmaz. Üstelik, ısı yeterliliğini gösteren çıkarılabilir sapıyla az yer kaplar, firma ve bulaşık makinesine girebilir. Aradığınız sağlamlık, uzun ömür ve şık tasarımsa, annenizin tavası Emsan Hard Stone Tava.

Kahve sohbetleri hiç bitmesin…

Annenize, onu özel hissettirecek anlamlı bir hediye, Emsan Sevgiyle kahve seti. Şık porselen kahve fincanları, dayanıklı paslanmaz çelik cezvesi, özel kahve kaşığı ve kahve ikramlarının vazgeçilmezi su bardaklarıyla zarif bir set… Annenizin her kahvede sizi hatırlaması için eşsiz bir hediye.

Üç küçükler mutfak sahasında…

Koca tencerelerde 1-2 kişilik yemek yapmaya son. Emsan Hard Stone mini set ile özellikle ailenin minik fertleri için tek öğünlük her türlü yemeği pişirebilirsiniz. Kalan yemekleri buzdolabında çok yer kaplamadan saklayabilir ve sonrasında tekrar ısıtabilirsiniz.

Ne yanar ne donar, kaptan kaba geçmeden sofralara konar.

Emsan Etna porselen fırın kaplan -20°C’den +200°C’ye dayanıklı yapısıyla mutfakta sınır tanımaz. Derin dondurucudan mikrodalga firma, sofradan bulaşık makinesine cesur bir gezgin gibi lezzetin sonsuzluğunda seyahat eder. Saklama kabından pişirme kabına dönüşebilme gücüyle, sihir yeteneğine inanamayacaksınız!

hediye-1

hediye-2
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir