AntiAging Sistemi

AntiAging Sistemi

AntiAging Sistemi

İDDİA

Üzerindeki iğnelerle yüz, boyun ve dekolte bölgelerinde masaj yaparak canlandırıyor ve kullanılan ürünlerin etkisini artırıyor.

UZMAN GÖRÜŞÜ

“Genellikle bana danışanların ciltlerini canlandırmak için klinikte uyguladığım Dermaroller’ın evde de uygulanabilmesi büyük kolaylık.

Hem cildi canlandırıyor, hem de kullanılan yaşlanma karşıtı ürünlerin cilde geçişini artırıyor. Cilde yaklaşık 15 dakika uygulanıp aynı bölgelerden sekiz-10 kez geçildiğinde, arkasından uygulanan krem ya da serumun etkisini 200 kat daha çok artırıyor,” diyor M-Onep Kliniği’nden Dr. Ömür Tekeli.

Derma Roller HC

EDİTÖR YORUMU

iğneli uygulamalardan korkmama rağmen Dermaroller HC902’yi denedim. Cihazı ve cildimi steril tutmaya özen göstererek tarif edildiği gibi düz ve çapraz kullandım. Göz çevresi kırışıklığımı hafifletmek ve o bölgeyi gerginleştirmek istediğim için E vitamini ağırlıklı krem ve serumları tercih ettim. Haftada üç gün kremlerimi Dermaroller eşliğinde kullandım, iğneler çok küçük olup hemen kapandığı için görünür kızarıklık ve acı olmadı. Lâkin minik delikler çabuk kapandığı için uygulamayı hemen yapmam gerekti. Bir de üzerine anında makyaj yapılmayacağı için gece uygulamalarını ya da rahat hafta sonlarını tercih ettim. Cildime verdiği sağlıklı pembelikten çok memnunum. Göz çevrem daha dolgun ve gergin görünüyor. Alnımdaki derin kırışıklık çizgisi için denemelere başladım bile.”

Derma Roller HC902,372 TL; lotispharma.com.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir