Cilt Bakımında Tercih Avene

Cilt Bakımında Tercih Avene

Avene, termal kaynak suyu ile zenginleştirilmiş formülleriyle insanların cilt sorunlarına çözüm sağlayan dermokozmetik markasıdır. Fransa’da yaşanan birinci dünya savaşı sonrası bulunan termal su kaynağı bin sekiz yüz yetmiş dört yılında resmi olarak doktorların hastalarına tavsiye edebileceği ürün haline gelmiştir. Hassas, yağlı, karma, normal ve kuru olmak üzere çeşitli cilt tiplerine sahip kişilerin kullanımına uygundur. Yüz bakım, cilt bakımı ve vücut bakımında etkili sonuçlar yaratmaktadır.

Avene Nemlendirici Ürünleri

Bireylerin cildinde gerçekleşen kuruluğun başlıca nedenlerinden biri nem kaybının yüksek oranda meydana gelmesidir. Nem kaybı yaşayan ciltlerin aynı zamanda sebum dengesi bozulur. Tahriş, kızarıklık, soyulma, kaşıntı ve benzeri olumsuz reaksiyonlar meydana gelir. Cilt bariyerlerinde oluşan bu durum hassasiyet oluşturarak kişilerin rahatsızlığına neden olur. Özellikle yüz bölgesinde kuruluğun giderilmesini sağlamak ve derinlemesine nem kazandırmak adına geliştirilmiş mükemmel sonuçlar çıkaran Avene bakım ürünleri, oluşan hassasiyeti yok ederek istenilen görünümü sağlar.

Avene
Cilt Bakımında Tercih Avene

Avene markası içerisinde yer alan Avene Nemlendirici ürünleri serisi yüz bölgesinde oluşan kuruluğu ve sızıntıları yok ederek zaman içerisinde yumuşak ve ipeksi bir dokunuş kazandırmaya yardımcı olur. Nemsizlikten kaynaklanan erken yaşlanma belirtilerinin de oluşmasına engel olur ve daha genç bir görüntü sunar.

İlginizi çekebilir: Cildimize Bölgesel Detoks

Nemlendirici krem ürünleri ise dış etmenlere ve çevresel faktörlere karşı aktif bir koruma gerçekleştirir.  Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Siyah nokta, akne, sivilce gibi gözenekleri tıkayan kir öbeklerinin ve makyaj kalıntılarının arınmasına katkı sağlar. Cilt elastikliğinin yenilenmesini sağlar. Yaşlanma belirtilerine karşı anında çözüm sağlar ve cildin formunu düzene sokar. Paraben içermeyen formüllere sahiptir. Hipoalerjiktir.

Avene Bakım Ürünleri

Fransa’da tesadüf eseri bulunan termal su istasyonu cilt üzerinde gösterdiği olumlu etki sayesinde problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Birinci dünya savaşından sonra resmi olarak kamuya sunulan dermokozmetik marka, mucizevi bir koruyuculuk sağlar. Normal, karma, yağ ve kuru cilt tiplerinin kullanımına uygun ürünler günlük cilt bakımında mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Avene bakım ürünleri, vücut bakımı ve yüz bakımında da geliştirilmiş ürünleriyle kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Erken yaşlanma belirtilerinin de giderilmesini sağlayan ürünler genç ve alımlı bir görüntüye kavuşturur.

Yüz bakımında önemli etkinliklerden biri temizliktir. Dış etmenlerden ve çevresel faktörlerden büyük bir oranda etkilenen cilt yüzeyi kötü bir görünüme kavuşur. Bu nedenle Avene Cleanance serisi gözenekleri derinlemesine temizler ve kir öbeklerinin arınmasını sağlar.

Zaman içerisinde esnekliğini kaybeden cilt yüzeyi kırışıklık, ince çizgi, morluk gibi erken yaşlanma belirtileriyle mücadele eder. Cilt bariyerlerinin zayıflamasıyla yenilenmesi güçleşen ciltler için geliştirilmiş Avene Antirougeurs serisi kırışık görünümünün ve leke oluşumlarının azalarak ortadan kaybolmasına yardımcı olur.

Avene güneş koruyucu ürünler yaz aylarında güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı gereken korumayı sağlamaya yardımcı olur. İçeriğinde bulunan termal su ile zenginleşen formülü güneş yanığı, çillenme gibi leke oluşumlarına izin vermeden korumasını gerçekleştirir. Kış aylarında da kullanıma uygun olan ürünler güneş alerjisi ve hassas ciltlere sahip kişilerin güneş ışınlarında etkilenmesine engel olur. Yüksek faktörlü koruyucular her yaş grubuna uygun geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Avene markasının birbirinden çeşitli ürün yelpazesine dermokozmetika adresinden kolay bir şekilde ulaşmak için hemen tıklayın.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir