Beauty Mouse, Selülit ve Çatlak Giderme Aracı

Beauty Mouse, Selülit ve Çatlak Giderme Aracı

Çatlak giderme yöntemleri, çatlak giderme yolları, selülit giderme hareketleri, selülit giderme egzersizleri, selülit ve çatlak giderici, selülit ve çatlak giderici bitkisel krem, selülit ve çatlak giderici egzersizler.

Selülit ve Çatlak Giderme Aracı

İDDİA Selülit görünümünü azaltıyor; doğum, hızlı kilo alma veya büyüme gibi cildin mekanik strese maruz kaldığı durumlarda ortaya çıkan cilt çatlaklarını gideriyor.

UZMAN GÖRÜŞÜ “Selülit kremlerinin hiçbir işe yaramadığından yakınıyorsanız işte fırsat. Bacak derisi daha kalın olduğu için sürülen kremlerin selülitli bölgeye ulaşması oldukça güç. Hele yağ tabakanız da varsa ürünün işi iyice zor. Beauty Mouse denen cihaz avuç içinizdeki mucize gibi. Cilde minicik delikler açarak, selülit, çatlak kremlerinin serumlarının geçirgenliğini yüzde 200’e kadar artırıyor. Bu uygulamayla birlikte düzenli spor yaparsanız hedeflediğiniz vücut hatlarına kısa sürede kavuşabilirsiniz,” diyor anti aging yaşam koçu Göknur Eser Türkmen.

Beauty Mouse

EDİTÖR YORUMU “Etken maddelerine güvendiğim bir selülit kremini üç aydır Beauty Mouse eşliğinde kullanıyorum. Sporu azalttığım halde bacaklarım daha diri. Cihazdaki iğneler kan dolaşımının hızlanmasını da sağlıyor. Diz çevremdeki minik dalgalı selülitler neredeyse geçti. Üstelik cildim daha pürüzsüz ve dokunduğumda daha gergin. Bu yaz şort giyme cesaretim geri geldi.”

Beauty Mouse, 425 TL; lotispharma.com.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir