Cilt Sağlığı İçin Onarım Serumu, Yeni Clinigue Smart

Cilt Sağlığı İçin Onarım Serumu, Yeni Clinigue Smart

Cildinizin gerçek ihtiyaçlarını hedef alan akıllı onarım serumu.

Yeni Clinigue Smart

Koyu lekelerin görünümünü azaltmaya, cildi sıklaştırmaya yardımcı olur. Çizgi ve kırışıklıkları hedef alır. Gereken yerde, gereken ölçüde bakım sunar. Clinique Ürün Geliştirme Direktörü Janet Pardo, yeni ürünümüz Clinigue Smart Akıllı Onarım Serumu’nu şöyle tanımlıyor:

“Kişiye özel onarım fikri, her cildin farklı bir geçmişi ve dolayısıyla farklı onarım ihtiyaçları olduğunu anlayabilen bir formül gerektirmektedir. Yani bu formül hedeflenmiş bir onarım sunar. Bütün ciltlerde gözle görülebilen ve görülemeyen hasarlar olduğunu biliyoruz. Ve bu hasarlar belirli sinyaller gönderirler. Bu durum, tüm ciltler, tüm yaslar ve tüm cilt renkleri için geçerlidir. Bizim işimiz, işaretini bu sinyalden aian bir serum yaratmaktı. Bu serum dünyadaki tek bir cilt için yaratılmış gibi: o da sizin cildiniz.”

Clinigue Smart

Cildinizin her yaşta kusursuz görünmesi için ihtiyacınız olan tek şey: uzman bilim adamlarının 5 yıllık araştırma sonucu geliştirdikleri, patentli teknolojiye sahip akıllı onarım serumu.

Güçlü bileşenler ve rahatlatan yatıştırıcılar. Clinigue Smart’ın akıllı onarım gücü.

Onu, benzin ve frenlere sahip bir araba gibi düşünün. Güçlü bileşenler benzini sağlar ve frenlerle, yani hassas yatıştırıcılarle dengelenirler.

Rahatlatan botanik özler.

Kırmızı yosun özü içeren tahriş önleyiciler cildi yatıştırır, böylece gözle görülür onarım için doğal bir koruma sağlanır.

Cilt güçlendirici özler.

Siegesbeckia Orientalis bitkisinin yapraklarından elde edilen özler, cildin doğal kolajenini korumasına yardımcı olur.

En iyi sonuç için uzman ipuçları.

Janet, en iyi sonuç için şunları tavsiye ediyor: “Clinigue Smaıfı günde iki defa, temizleme rutininizden sonra, nemlendirici ve güneş koruyucusundan önce uygulayın.

Koyu lekeler için, hedefe yönelik nemlendiricilerimizden biri ole Even Better Cilt Tonu Düzenleyici Gündüz Kremi SPF 20’yi, çizgi ve kırışıklıklar için Youth Surge Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi SPF 15’i veya sıklaştırma için RepairwearUoliftiı Sıkılaştıcı Bakım Kremi’ni öneririz.

Mucizeler nadiren gerçekleşir. On iki haftada olacak değişimin ipucunu ilk iki hafta sonunda görebilirsiniz. Zaman ve disiplin gözle görülür bir değişimin gerçekleşmesine yardımcı olur. Clinigue Smart. cildinizin en iyi halini ortaya çıkarır.”
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir