Problemli cildimi nasıl kapatırım?

Problemli cildimi nasıl kapatırım?

Cilt problemleri ve çözümleri, karma cilt, cilt problemi, problemli ciltler için çözüm, problemli ciltler için cilt bakımı, cilt problemleri hakkındaki tüm cevaplar, kuperozlu cilt, problemli ciltler.

Cilt problemleri ve çözümleri

Akne, egzama veya kötü güneş yanıkları için hızlı kapatıcılar olmamasına karşın, ünlü makyaj artisti Amy Oresman’ın kapatıcı tüyoları cildinizin en iyi şekilde görünmesine yardımcı olacak.

Cilt problemleri ve çözümleri

AKNE

Su ile temizlediğiniz yüzünüzün her yerine eşit dağılacak şekilde yağsız nemlendirici ve sivilce karşıtı salisilik asit içeren bir fondöten uygulayın. 30 saniye bekleyin ve kuru sA tabakayı bir cımbızla tçTEt imjder ; yavaşça temizleyin, i “Fondöteni 3 katılaştırmak için ( asla pudra ; kullanmayın, tebeşir i etkisi sivilceleri j artırır,” diyor Oresman.

Estee Lauder Double Wear Light fondöten, 127 TL; esteelauder.

EGZAMA

Temizleyici krem nemlendiriciyi, bir makyaj temizleme mendilinin üzerine sıkın ve yuvarlak hareketlerle yüzünüzü ovun, sonra soğuk suyla durulayın. Nemlendiriciyi parmaklarınızla cildinize iyice yayın. Sonra bir parça fondötenle bezelye büyüklüğünde nemlendiriciyi karıştırın. Ellerinizle hafifçe dokunarak yüzünüze sürün.

GÜNEŞ YANIĞI

Yanığın üzerine taze aloe vera sürün ve 30 dakika bekleyin. Sonra üzerine krem nemlendirici uygulayın. Kırmızılığı kapatmak için kendi ten renginizden iki ton koyu bir fondöten seçin. Not: Yanıklardan korunmak için ilk etapta, günlük olarak güneş kremi kullanın.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.