En İyi Saç Bakım Ürünleri

En İyi Saç Bakım Ürünleri

En İyi Saç Bakım Ürünleri

Işıltısı ve dolgunluğuyla kendini bir bakışta fark ettiren saçlar sadece televizyon reklamlarında mı olur zannediyorsun? Böyle düşünmen, yanlış ürünlerle zaman kaybettiğin anlamına geliyor. Önce neye ihtiyacın olduğunu belirle, ardından yılın en iyi saç ürünlerini incele.

Saç

Sağlıklı, güçlü, hacimli, parlak… Saçında olmasını istediğin bu özelliklere 2014’ün en iyi saç bakım ürünleriyle ulaşabilirsin.

en iyi sac bakim urunleri

En İyi Saç Boyası

L’OREAL EXCELLENCECREME

Saç boyasından, renkten öte beklentileri olan kadınların ilk tercihi. Boyama öncesinde uygulanan serum saçı korurken, içeriğindeki seramid, prokeratinvekolajen ise saçları yeniliyor. Sunduğu yoğun renkler beyazları tamamen kapatıyor.

En iyi Renk Koruyucu Ürün

L’OREAL PARİS ELSEVE COLOR-VIVE RENKKORUYUCU MUCİZEVİ BAKİM KREMİ

Besleyici UVfiltresi bakımından zengin formülü, boyalı ve röflelisaçın rengini uzun süre korumaya yardımediyor. Ayrıca geçirdiği işlemlerden dolayı matlaşan ve zayıflayan saçı günden güne yeniliyor.

En İyi Şampuan

Pantene Yoğun ve Güçlü Şampuan

Saç lifleri boyunca etki ederek saça kalıcı hacim vegüç kazandırıyor. Canlılığını kaybetmiş saçı “Keratin Koruma Sistemi” iletanıştıraraksaç tellerindeki incelmenin engellenemeyeceği algısına savaş açıyor.

En İyi Saç Şekillendirici

Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey

Toni&Guy,saçına dolgunluk ve hacim kazandırırken hafif bir tutuş yaratmak gibi bir işegirişiyor ve bunun için deniz tuzunun nem tutucu özelliğinden faydalanıyor. Sprey, belirgin, dalgalı ve doğaldalgalarya ratmak konusunda eşsiz.

En İyi Saç Kremi

ElidorKeratinology Ekspres Bakım Kremi

ElidorKeratinology serisi, kuaförde bakım görmüş saçın güzelliğini daha uzun süre koruma ihtiyacıyla ya ratılmış. Formülündeki Pico teknolojisi saç tellerine hızla etki ederek yoğun bir yapılandırma sunarken, saçı ağırlaştırmıyor.

En İyi Saç Maskesi

Kerastase Elixir Ultime 24 Karat Saç Maskesi

Altın renkli kutusu, altın ‘ kadardeğerliyağlarınsaç f tarafından derinlemesine ’emilerek yeniden saçıngüç bulmasını temsil ediyor. Prakaksi, argan, kamelya ve mısırf ilizi yağları hücre yenilenmesini hedeflerken, saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir