En İyi Vücut Bakım Ürünleri

En İyi Vücut Bakım Ürünleri

En İyi Vücut Bakım Ürünleri

Tenin çiçek gibi koksun, bacaklarında selülitten eser kalmasın, yumuşacık ayakların olsun istiyorsun.

Ve daha fazlasını… Bunlar uzak hayaller değil. Tabi hangi ürünü hangi şekilde kullanacağını biliyorsan. Bilmiyorsan da, alışverişe çıkmadan önce önerilerimizi not al.

Vücut

Pürüzsüz ve sağlıkla parlayan bir vücut için doğru ürünlere yatırım yapmalısın. Çıplakken harika görünmenin sırrı, biraz da doğru bakımda gizli!

En İyi Vücut Bakım Ürünleri

En iyi Deodorant

DOVEORIGINAL SPREY DEODORANT

Deodorant konusunda klasikleşmiş bir marka olan Dove’un Original Sprey Deodorant’ı terlemeyi azaltırken gün boyu sürecek kurulukve koruma sağlıyor. Kalıcı kokusuyla bilinen ürün, besleyici formülü ve içerdiği dörtte bir oranda nemlendirici kremle, oldukça ince ve esnekbir yapıya sahip olan koltuk altı derisine bakım yapıyor.

En İyi Vücut Yağı

NUXEHUILE PRODIGIEUSE Çok Amaçlı Kuru Yağ

İşte IVH ekibinden birçok kişinin hayranı olduğu ürün.Bitkilerdengüçalarak yaratılan formülü, çiçeksi kokuya ve yüzde 98,8 oranında doğal içeriğe sahip. Macadamia, badem ve fındık başta olmak üzere altı değerli bitkinin yağı cildi besliyor ve doğal bir parlaklıkkazandırıyor. Yüzünvesaçıniçinde kullanabilirsin. Kısa sürede emildiğinden ciltte yağlı bir tabaka bırakmıyor.

En İyi Vücut Nemlendiricisi

VASELİNE NEMLENDİRİCİ VÜCUT LOSYONU

Cildintemel besleyici maddeleri olan mineraller, AveEVİtaminleri sayesinde bu losyon, her gündaha canlı ve sağlıklı hissetmek isteyenlerin en yakın arkadaşı. Zengin yapısı vücudun nem ihtiyacını en üst düzeyde karşılarken bakım yapmayı da ihmal etmiyor. Yoğun kıvamına rağmen cilde hızla nüfuz edebiliyor.

En İyi El Kremi

Neutrogena Norveç Formülü Parfümsüz El Kremi

Neutrogena’nın cilt bakım araştırmalarıyla elde ettiği ‘Norveç Formülü’,ellerini soğuk havaların yıpratıcı etkisinden koruyarak yumuşak ve pürüzsüz hâle getiriyor. Gliserinle zenginleştirilmiş ürünün tekbirdamlası bile çok kuru ve çatlamış ciltlere anında etki ediyor. Parfüm içermediği gibi alerji riski de minimize edilmiş.

En İyi Duş Jeli

Palmolive Body Butter Çilek Rüyası Duş Jeli

Banyo yapmanınen keyifli yanlarında biri de büyüleyici kokuya sahip birduşjeliyle kendini şımartmak. Palmolive Çilek Rüyası’nın içerdiği çilek suyu ve çilek özleri de teninden kolay kolay gitmeyen meyvemsi bir koku bırakıyor. Kremsi formülü, cildi pürüzsüzleştiyorveuzun süreli bir nemlendirici etki sağlıyor.

En İyi Ayak Kremi

Cosmed Ayak Bakım Kremi

Cosmed, gün boyu seni taşıyan ayakların için çok yönlü bir bakım sunuyor. Ayaklarını nemlendiriyor, topuk çatlakları, terleme, koku, mantar veya kaşıntı gibi sorunları gidermeni sağlıyor. Zamanla sertlik ve nasırları da yumuşatıyor. Mentol özleri sayesinde ayağının yorgunluğunu alıyorvegeriyebıraktığı ferahlıkayaklarından bütün bedenine yayılıyor.

En İyi Selülit Kremi

Elancyl Cellu Slim Selülit Kremi

Tropikal birağaç olan Cecropia ile kafeinin bileşimi, en inatçı selülitler dâhil hertürlüyağın yakılmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda içeriğindeki sarmaşık ektresi kolajen bağlarını güçlendirerek cildin sıkılaşmasını destekliyor.

En İyi Erkek Parfümü

Bvlgari ManinBlackEDP

Efsanevi Bvlgari Man serisinin devamı olan parfüm, ağaçsı fümetonlarınıamber sıcaklığıyla sarmalayan neooryantal birtarza sahip. Tepe notalarda baharatlı tütün hâkimken, kokunun kalbine indikçe sümbülteberinasaleti hissediliyor.Cesurve yaratıcı erkeği temsil eden parfümün dip notalarında yoğunamber vegayak ağacı yer alıyor.

En İyi Kadın Parfümü

ArmaniSİEDP

Farklılıklarınmuhteşem uyumu olarak tanımlanabilecek parfüm, duyuları harekete geçiren şipreyi, siyah frenküzümünün meyvemsi feminenliğiyle buluşturuyor. Özel bir molekül olan Orcanox ise kokuya kalıcılıksağlıyor.

En İyi Epilatör

Braun Silk-Epil SkinSpa

Kum tanesi kadar küçük tüyleri bilealabilen Braun Silk-Epil SkinSpa, epilasyondanötebir bakımsunuyor. Vücut hatlarına uyum sağlayan başlığı nazikbirepilasyon için cildi uyarıyor, peeling başlığı ölü hücrelerden arındırırken batıktüy görüntüsünü engelliyor. Epilasyonu spa keyfiyle buluşturan ürün banyoda kullanıldığında dinlendirici etkisiyle öne çıkıyor.

En İyi Güneş Koruyucusu

Lancaster Yağsız Güneş Sütü SPF

UVA ve UVB ışınlarını etkin birşekildef iltreliyor, RPF antioksidan kompleksi ile serbest radikalleri yüzde 80 oranında engelliyor.

Bu yağsız vücut sütü, hem diğer ürünlerine göreiki kat daha fazla koruma sağlıyor, hem de bronzluk hızlandırıcı kompleksi altın bronzluğu keyfini yaşatıyor. Hafif formülü sayesinde cildi cildini yağlandırmadan nemlendiriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir