Garnier Saf ve Temiz 3’ü 1 Arada

Garnier Saf ve Temiz 3’ü 1 Arada

Cilt problemlerine savaş açan Garnier; Saf ve Temiz 3’ü 1 Arada ile sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü kazandırıyor; pratik kullanımı ve işlevselliği ile tüm alışkanlıkları değiştiriyor.

Yoğun ve hızlı hayat temposu içerisinde pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenlerin tercihi olan Garnier 3’ü 1 Arada Temizleme + Peeling + Maske; mineralli formülü ile gözenekleri arındırıyor, siyah noktaları gideriyor ve yağlı cildi matlaştırıyor.

garnier 3u bir arada

Tıkanmış gözenekler, siyah nokta ve yağlanma gibi yağlı cilt problemlerine çözüm sunan 3’ ü 1 Arada; tek bir ürün ile üç farklı kullanım özelliğini birleştiriyor. Garnier’in mucizevî sonuçlar veren ürünü 3’ü 1 Arada; tek pakette temizleyici, peeling ve maske olarak kullanım olanağı sağlıyor. Üç farklı ürün yerine sadece bir ürünle tüm cilt sorunlarına çözüm sunan 3’ü 1 Arada; pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. 3 u 1 Arada; içeriğindeki salisilik asit ve mineral özleri ile karma ve yağlı ciltlerin sıkça karşılaştığı gibi cilt problemlerine savaş açıyor. Cilt problemleriyle farklı şekillerde savaşan ürün, cildin mat ve pürüzsüz bir hale gelmesine yardımcı oluyor.

Garnier kalitesi ile geliştirilen 3 u 1 Arada; doğal güzelliği ile göz kamaştırmak isteyenlerin cilt temizliğinde vazgeçemeyeceği bir ürün olacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir