Hemen Her Kadının Almaya Doyamadığı Ayakkabılar

Hemen Her Kadının Almaya Doyamadığı Ayakkabılar

HEMEN HER KADININ ALMAYA DOYAMADIĞI AYAKKABILAR

Aksesuar konumuzda ayakkabılara da değinmiştim ama hep söylediğim gibi ayakkabı benim en vazgeçilmezlerim arasında. O yüzden ayakkabı konusunu biraz daha genişletip ayakkabıların modellerine göre türlerini anlatmak istiyorum. İngilizce isimleriyle anlatacağım ki internette yabana sitelerden alışveriş yapmak istediğinizde de modelleri daha iyi anlayabilin. Ayakkabı seçerken kendi boyumuz, bacak boyumuz, elbisemizin modeli, gittiğimiz yer gibi detaylar çok önemli. Bacak ve bilek kalınlığı da bir o kadar önemli tabii. Bacağımızı çok güzel gösterebilir ya da çok çirkinleştirebiliriz. Ayakkabı çeşitlerini sıralarken seçim yapmamızı da kolaylaştıracak ufak tüyolar da vermeye çalışacağım.

Takunya Ayakkabı (Clog Shoes)

Takunya Ayakkabı (Clog Shoes)

İngilizcesi Clog Shoes olan, uzun yıllardır kullanılan, tamamı veya sadece topuğu ve tabanı ahşaptan olan sandalet ve terlik türüdür. Son yıllarda Hippie akımının geri dönüşüyle yeniden moda oldu.

Genelde ön ve arka platformu eşit olduğu için ve ahşabın sertliği dolayısıyla bana çok konforlu gelmez. Bileği çok ince olan hanımlara da tavsiye etmiyorum, çünkü zarif modelli ayakkabılar değil.
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir