Herkes Şort Giyebilir

Herkes Şort Giyebilir

Hava ne kadar sıcak olursa olsun şort giymek sana göre bir şey değil mi? Bize sorarsan kesinlikle yanılıyorsun, izin ver, sana en uygun kesimleri ve şort kullanma hilelerini gösterelim.

BURADANBAŞLA

Eğer bir mutfağa yabancı olsaydın, ilk önce popüler yemeklerine bakardın değil mi? Şortlarda da durum böyle. Paçaları dantel detaylı, buz mavisi şort bizim favorimiz. Kısa ama çok kısa değil, vücudu saran bir model.

EN GOZDE TREND

2016’daki şortlarda en gözde trend: Tüm gözlerin karın bölgesinde olması. Yüksek belli modeller için de, diğerleri için de durum aynı. Yüksel bel giydiğinde, karın bölgeni vurgulamak için üzerine crop top giymeyi tercih edebilirsin.

sort

OFİS İÇİN

Bir bermuda + bir yelek = işte toplantıdan kokteyle uzanabilen cezbedici bir kombin. Sezonun modasına uygun olan bu bermuda, kesimi ve rengi ile göz kamaştırıyor.

YETİŞKİNLER İÇİNDENİM

Çok minilerin ve çok yıpranmış olanların modası geçti. Teenage tarzı denim şortlarından kurtul ve hafta sonu kaçamaklarında bu daha ‘‘yetişkin” şortlara şans ver.

BASKILAR

Çizgili ve grafik desenli baskılar çok havalı ve yaz mevsimi için artık klasik sayılıyor. Üstelik bu parçalarla hata yapma riskin yok. Tıpkı denim şortların gibi kullanabilirsin.

İPUCU

Şortları kombinlemek göz korkutucu olabilir ama bu zaten her tür alt parçada böyle: Sonuçta amacımız daha ince görünmek! Eğer giydiğin şort çok dar ise, feminen ve fırfırlı bir üst ile kombinle. Paçaları bol ise, vücudunu saran bir üst ile deneyebilirsin.

ŞORT ETEKLER

Tam da şort gibi değiller. Mini etek giymeyi sevenler için görünümü etek gibi ama daha rahat (evet, oturup kalkma rahatlığından bahsediyoruz). Pileli modellerde deri, saten ve ipek gibi sofistike kumaşları tercih et.

SONDOKUNUŞ

Parmak arası terlik? gazla günlük. Stiletto? FazlaTddialı. Şortunu en iyi tamamlayacak olan ayakkabılara göz at.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir