Hunca Life Üyelik

Hunca Life Üyelik

Huncalife üyelik ücretsizdir. Huncalife üyelik kayıt işlemi sadece 1 dakikanızı almaktadır. Huncalife giriş işlemi için tıklayınız.

Huncalife, Hunca kozmetik tarafından network sistemi ile satış pazarlama için kurulmuştur. Network sistemi ile ürünlerin satışları yapıldığı gibi satış yapan temsilciler yada üyeler de paralar kazanmaktadır. Network sistemi ile ekip kurarak çok büyük paralar kazanabilirsiniz.

hunca 1

Huncalife, şirketin kendisine kayıt olan temsilcileri random sistemi ile otomatik olarak diğer temsilcilere kayıt eder. Şirkete direk üye olanların temsilci sponsorları olmasını istediği için bu random sistemini uygulamaktadır.

Hunca life kendine direk kayıt almamaktadır. Bu nedenle şirkete yapılan direk başvuruları %16 Kariyerine gelen ve o ay içinde 5 Aktif (70 HP) kayıt yapan Temsilcilerine yönlendirmektedir. Hunca Life Adaletli bir yönlendirme yapılabilmesi için Random Kayıt sistemini kullanmaktadır. Random kayıt sistem otomatik çalışan bir sistemdir.

hunca 16

Örneğin; Antalya’dan Huncalife temsilcisi olmak için başvuru yapan bir kişi sistem tarafından Antalya’da Random şartlarını tutturan temsilciye yönlendirilir. Eğer o ilde Random kayıt sistemine dahil olma hakkını kazanmış temsilci yoksa en yakın ildeki şartları sağlamış temsilciye yönlendirilir.

hunca 1 1

Yeni ve pratik bir makyaj deneyimi… Huncalife Cashmere Gold Yanak ve dudak renklendiricisi.

kayitol1
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir