Huncalife Kazanç Planı

Huncalife Kazanç Planı

Huncalife kazanç ve prim sistemi temsilciler için en iyi para kazandıracak şekilde düzenlenmiştir. Huncalife temsilcileri bu işten ev geçindiriyor, çocuğunu okutuyor, ev araba alıyor, yatırım yapıyor. Ayda 20 bin tl  maaş alanınız varmı diye sorsam ne cevap verirdiniz. Huncalife başarı hikayeleri ile dolu Yalçın yıldızın 50 bin tl’lik çekini alırken ki konusu için tıklayınız.

HuncaLife’da Kazanç Elde Etmenin 7 yolu vardır:

  1. Perakende Satış Geliri: HuncaLife ürünlerini temsilci fiyatıyla (indirimli) alıp %40 karla satış yapabilirsiniz. Aynı zamanda Tasarruflu bir Tüketici olabilirsiniz.Temsilcilere yapılan kampanyalarla satıştan %100 kar elde edebilirsiniz.
  2. HuncaLife Kişisel Alım Primi: Kendi alış verişlerinizden de prim elde edebilirsiniz.
  3. HuncaLife Grup Primi: Kurduğumuz ekibin sonsuz derinlikteki üyelerine kadar oluşturduğu cirolardan (alış-verişlerden) %4-%24 arası kazanç elde edersiniz.
  4. HuncaLife Liderlik Seviye Ödülleri: Satış Karı, Grup Primi dışında %24 seviyesine ulaştınız (Altın Lider), kendiniz ve ekibinizin sınırsız alış-verişlerinden 10.600 TL’lik ciroyla bu kariyere ulaşırsınız ve kendiniz gibi 2 arkadaşınızı da %24 yani Altın Lider olarak yetiştirirseniz siz Kidemli Altın Lider ünvanını alır, bir defaya mahsus 2000 TL para ödülü kazanırsınız. 3 Koldan Altın Lider çıkardığınızda Safir Lider ünvanına hak kazanır ve 3000 Lira para ödülü, 6 koldan %24 kariyerinde lideriniz olduğunda Zümrüt Lider ve 6000 TL para ödülü, 9 koldan %24 çıkardığınızda Yakut Lider 9000 Lira para ödülü, 12 koldan %24 çıkardığınızda Elmas Lider kariyerine ulaşır ve 12000 TL para ödülü kazanırsınız. Daha bitmedi 12 Altın Liderinizden 4’ünü Safir Lider çıkardığınızda Tek Yıldız, 8’ini Safir Lider yaparsanız Çift Yıldız, 12 Liderinizde Safir olmasını sağlarsanız 3 Yıldız kariyerine ulaşırsınız. HuncaLife‘da kariyeriniz yükseldikçe kazancınız artar ve iş ortaklarınızın hem kariyer hem de kazanmasına vesile olursunuz.
  5. HuncaLife Liderlik Primi: Ekibinizde %24 (Altın Temsilci) Grup Liderlerinin ekiplerinin oluşturduğu cirodan %5 Liderlik Primi almaya başlarsınız. Hatta kariyerinizi yükselttikçe 1.Nesil 2.Nesil………6 Nesile kadar Liderlik Primi toplamda %15,75 prim kazanırsınız.
  6. HuncaLife Araba Planı: HuncaLife Sektörün en kolay ulaşılabilen Araba Planına Sahip. Ekibinizden yaklaşık 10000 Liralık ekip cirosu çeviren 3 Lider yetiştirdiğinizde HuncaLife Volkswagen Polo veya Ford Fiesta, 10000 Liralık ekip cirosu çeviren 6 Lider yetiştirdiğiniz de Ford Focus ya da Renault Fluence, 9 Liderinizde 10000 Liralık ciro çevirdiğinde C5 veya Peugeot 508 marka aracı 12 Lider yetiştirdiğiniz de onlarda 10000 Liralık ciro çevirdiklerinde Mercedes C180 marka aracın kullanma hakkını elde edersiniz. İster görev arabası isterseniz özel aracınız için kullanabilirsiniz. Bu belirtilen araçların tüm giderlerini (kasko, vergi gibi giderleri )şirket karşılar, sadece yakıt masrafı size aittir.
  7. Seyahat Programı: Daha önce gerçekleşen Dubai Seyahat Programı, 2012 yılının sonuna kadar gelirde ilk 5. sıraya girenler ya da 3. kurucular toplantısını katılmayı hak eden temsilci arkadaşlar 2 kişilik 3 gece 4 günlük Dubai Seyahatini gerçekleştirdiler. Hatta bu iki şartı yerine getiren temsilcilere yol masrafı için 300$ hediye edildi. Sonrasında Barcelano tatilini hak eden temsilciler harika bir tatil yaşadılar…

HuncaLife Safir, Zümrüt ve Yakut Lider Araba Promosyonu

Sırada Paris Seyahati var… HuncaLife’da yurt içi, yurt dışı seyahatler, rüyalarınızda bile göremeyeceğiniz harika tatiller her zaman olacak.

Yeter ki siz hayal edin ve bu hayali gerçekleştirmek için de mücadele edin. HuncaLife Kazanç ve Kariyer Planı ile diğer firmalarda göremeyeceğiniz harika gelirler edebilir ve kişilerin de kazanmasına vesile olabilirsiniz. Ulaşılabilir araba planıyla hayalinizdeki arabaya kavuşabilir, tüm masrafları şirkete ait olan aracınızı ister işinizi büyütmek için isterseniz makam aracı gibi kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza iyi bir gelecek ve kurmuş olduğunuz organizasyonu, kazançlarınızı devredebilirsiniz ve en önemlisi herşeyden değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı HuncaLife‘in kaliteli ve sağlıklı ürünleriyle şımartabilirsiniz. İster tasarruflu bir tüketici, ister aile ekonominize katkıda bulunmak için satış yaparak bir ek gelir, isterseniz alış-veriş ağından oluşan bir ekip kurup, kurduğunuz organizasyondan sonsuz gelirler elde edebilirsiniz.

HuncaLife Kazanç Planı ile 7 Farklı Kanaldan Kazanç elde edebilirsiniz.

Hunca Life kazanç planında bilinmesi gereken en önemli konu, Puan ile kariyer yaparsınız ama işlem hacmi üzerinden primlerinizi alırsınız. Buna göre:

1 HP(Hunca Puan) = 1,5 İşlem Hacmidir. Yani 1 puan için 1,5 TL sipariş girmek gerekmektedir.

1: PERAKENDE SATIŞ GELİRİ

HuncaLife’da Perakende satış yani katalok satış geliri net %30’dur. Örneğin: 100 TL ürün alımı yaptınız, katalog satış fiyatıyla 130 TL’ye satar 30 TL kar elde edersiniz. Yani %30 Kazanırsınız…

2: KİŞİSEL ALIM PRİMİ

Kişisel olarak verdiğiniz sipariş tutarından katalok satış karı(%30)dan sonra %4 ile %24 arasında kariyerinizgöre Kişisel alım primi kazanırsınız. Örneğin; %24 Altın temsilcisiniz, 100 TL ürün alımı yaptınız %30 satış karınızın dışında %24’de kişisel alım primi kazanırsınız.

3:EKİP CİROSU PRİMİ

HuncaLife’da ekibinizin yapmış olduğu 1 takvim ayı içersindeki toplam cirodan kariyerinize göre size prim ödemesi yapılır.Ekip cirosu primlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli etken aradaki farkı kazanıyor olmanızdır.Örneğin Alt grubunuzda 1 temsilciniz %12 seviyesinde diğer bir temsiciniz ise %8 seviyesinde sizde %24 seviyesindesiniz.Siz %12 olan gruptan 24-12 %12 kıazanırsınız.%8 olan gruptanda 24-8 %16’sını prim olarak kazanırsınız.

4: LİDERLİK SEVİYE ÖDÜLLERİ

HuncaLife Liderlik seviye ödülleri 1 kereye mahsus priminizin dışında ödenen primlerdir.

Alt grubunuzdan 2 adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Kıdemli Altın Temsilci olursunuz ve 2000 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 3 Adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Safir Temsilci olursunuz ve 3000 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 6 Adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Zümrüt Temsilci olursunuz ve 6000 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 9 Adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Yakut Temsilci olursunuz ve 9000 TL seviye ödülü kazanırsınız

Alt grubunuzdan 12 Adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Elmas Temsilci olursunuz ve 12000 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Liderlik seviye ödülleri Kariyeri yakaladığınız ilk ay priminizin dışında ödenir…

 5: LİDERLİK PRİMLERİ 

HuncaLife’da 6 Derinlikte liderlik primi vardır.Liderlik primi hak etmek için 100 HP kişisel puanınız ve Altın Temsilci için Yandan 3000HP,Kıdemli Altın Temsilci için yandan 2000HP,Safir Temsilci için yandan 1000HP,Zümrüt Temsilci için yandan 500HP,Yakut Temsilci için yandan 100HP yapmanız gerekmektedir.Elmas Temsilci olduğunuzda herhangi bir yan şartı yoktur.

6: ARABA PROMOSYONU

Hunca Life’da binmek istediğiniz aracı siz seçersiniz. Araba programı Safir Temsilci(3 adet %24 Altın Temsilci) olduğunuzda başlar. Araba Planına göre

Safir Temsilci : Woswagen Polo

Zümrüt Temsilci: Ford Focus

Yakut Temsilci: Peugeot 508

Elmas Temsilci: Mercedes C 180 kullanım hakkı kazanır.

NOT: Araç kullanım hakkı yerine çıkmış olduğunuz seviyeye göre aracın kiralama bedelinide alabilirsiniz.

7: TATİL PROGRAMI

HuncaLife tatil programı her yılbaşı duyurulmaktadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir