Kişisel Bakım Ürünleri

Kişisel Bakım Ürünleri

Çatlak izlerine veda edin

Fransız StretchCare, içeriğindeki hyaluronik asit, DMAE, mikrobe-sinler ve vitamin B5 ile çatlak görünümlerinin düzelmesine yardımcı oluyor. Cilt dokusuna ton kazandıran, cildin elastikliğini artıran, cilde genç bir görünüm sağlayan Revitacare StretchCare; nemlendirme ve yeniden yapılandırma özelliğiyle hyaluronik asit, cildi destekleyen sıkılaştırıcı etkiye sahip DMAE, cildin doğal savunma mekanizmalarının serbest radikallere karşı güçlenmesine katkı sağlıyor. Yüz ve vücuttaki çatlak izleri ve elastikiyet kaybı için uygulanan Revitacare StretchCare, hekim tarafından duruma göre 8-10 gün aralıklarla 4-6 seans olmak üzere uygulanıyor.

Kadifemsi mat dudaklar

Makyaj uzmanlarından ilham alınarak tasarlanan Max Factor Colour Elixir Velvet Mat Ruj Koleksiyonu, göz alıcı dudaklara kavuşmanızı sağlıyor. Ten rengine yakın gül tonu, mercan ve ahududu kırmızısından oluşan renk alternatifleriyle birlikte yedi farklı ton seçeneği sunuyor. Kusursuz matlığın yanı sıra tüm gün dudaklarınızın nemli kalması için özel olarak geliştirilen formülü, kadifemsi bir görünüm yaratıyor. Max Factor Colour Elixir Velvet Mat Ruj Koleksiyonu ile birlikte kullanabileceğiniz yeni Max Factor Colour Elixir Universal Dudak Kalemi mükemmel bir görünüm için en önemli yardımcınız oluyor.

Doğanın tüm saflığı

Sabun, kişisel bakım ve ev temizlik sektörüne yeni bir anlayış getiren Glohe’nin ilk markası Incia, yenebilir nitelikte ve yüzde 100 doğal ürünler geliştirdi. BioAr-Ge laboratuvarlarında geliştirilen Incia, çevreye ve doğaya zarar vermeyen, flora dostu ürünler sunuyor.

INCIA’nın zengin ürün ailesinde, doğallığı BioAr-Ge laboratuvarlarında test edilmiş yüzde 100 doğal hammaddeler katkısız, saf ve doğal halleri ile kullanılıyor. Genetiği değiştirilmiş hammaddeler, paraben, petrokimyasal maddeler ya da sentetik koku, kıvam artırıcı, köpürtücü, koruyucu, renk ve boya maddesi Incia ürünlerinde yer almıyor.

Kusursuz saç rengine kavuşun

Epaline, hünnap ağacı kabuğu, jojoba yağı ve monoi yağı gibi farklı etkideki içerikler bir araya getirilerek geliştirilen Phytocolor Sensitive, renk performansından ödün vermeden hassas saç derisi için özel olarak geliştirildi. Phytocolor Sensitive, yeni inovatif formülü ile saç derisine ve saç tellerine olan üstün etkisini çoklu pigment teknolojisi ile birleştiriyor. Epaline ve hünnap ağacı özü saç derisini korurken içeriğindeki yağlar saç tellerini besliyor.

Her renk tonu için en az 7 pigment kullanılan çoklu pigment teknolojisi ise yoğun ve canlı bir saç rengine kavuşmanıza ve kökten uca eşit ve güçlü bir renk elde etmenize olanak sağlıyor.

Gençlik serumu

40’lı yaşlar kadınlar için dönüm noktası… Bu yaşlarda güzelliklerinin zirvesine çıkan kadınlar, hayatlarının en özel ve en önemli dönemine adım atıyor. Ancak yaşın getirdiği izler de yavaş yavaş kendini hisset-i tiriyor ve cilt kalitesi azalmaya başlıyor. Kırışıklıklar, cilt tonu eşitsizliği, esneklik ve ışıltı kaybı bu sorunlardan sadece birkaçı… Fransız dermokozmetik markası Lierac’ın Magnificence serisindeki yapılandırıcı serum, içeriğindeki 2 kat fazla konsantrasyondaki D-Glyox kompleks, hyaluronik asit, A ve C vitaminleri sayesinde cildi yeniden canlandırıyor ve dolgunlaştırıyor. AHA bakımından zengin Japon gülü sayesinde cilt kalitesini artırıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir