Saç Bakımında Pantene Farkı

Saç Bakımında Pantene Farkı

Evet, markanın yüzü olan birbirinden güzel Pantene kadınlarından bahsediyoruz. Chiara Ferragni, Selena Gomez, Gisele Bündchen ve Ellie Goulding… Gerek günlük hayatlarından, gerek sahneden, gerekse kırmızı halıdan belirlediğimiz favorilerimizden ilham alabilirsiniz.

CHIAKA FERRAGNI

İŞTE GERÇEK BİR STİL İKONU! NE YAPSA, NE GİYSE, NEREYE GİTSE KONUŞULUYOR VE MİLYONLARCA KADIN TARAFINDAN TAKİP EDİLİYOR. HAL BÖYLE OLUNCA GÖZLERİMİZİ SAÇLARINA ÇEVİRMEDEN EDEMİYORUZ. HER HALİYLE GÜZEL OLAN FERRAGNI’YE DOĞAL VE YUMUŞAK DALGALAR ÇOK ÇOK YAKIŞIYOR.

Chiara

TÜYO: Farklı saç modellerini denemeyi seven Chiara, saçlarını şekillendirirken yıpranmalardan korkmuyor. Argan Yağlı Elixir saçlarını besliyor, yıpranmaya karşı koruyor ve saçlarına parlaklık kazandırıyor.

SELENA GOMEZ

SELENA GOMEZ’İ AYRI SEVİYORUZ ÇÜNKÜ SAHNEDE DE, SOKAKTA DA, KIRMIZI HALIDA DA ÇOK GÜZEL GÖRÜNMEYİ BAŞARIYOR. ONUN EN ÖNEMLİ AKSESUARI TABİİ Kİ SAÇLARI! UZUN, SAĞLIKLI VE IŞIL IŞIL…ODA BUNUN FARKINDA OLACAK Kİ SAÇLARINI OMUZLARINDAN AŞAĞIYA ÖZGÜRCE BIRAKMAKTA SAKINCA GÖRMÜYOR. FAVORİMİZ TABİİ Kİ YANDAN AYRILMIŞ DALGALI MODELLER…

Selena Gomez

TÜYO: “Peki, nasıl bu kadar sağlıklı ve güçlü görünüyor bu saçlar” dediğinizi duyar gibiyiz. Tabii ki doğru ürünleri, doğru şekilde kullanarak… Selena Gomez, düzenli olarak Pantene şampuan ve saç bakım kremi İkilisini bir arada kullanıyor. İşte gücünü saçlarından alan Gomez’in kusursuz görünmesinin sırrı tam olarak bu!

ÇİSELE BÜNDCHEN

ASLA GÜZELLİĞİNDEN BİR ŞEY KAYBETMEYEN, DAİMA ÇEKİCİ, ÇARPICI VE İDDİALI GÖRÜNEN DÜNYANIN BİR NUMARALI SÜPER MODELİ TABİİ Kİ GISELE BÜNDCHEN! SÖZ KONUSU PODYUMLAR OLDUĞUNDAGERÇEK BİR EFSANEDEN BAHSEDİYORUZ! SAÇLARI GERÇEKTEN KUSURSUZ… TÜYO: Gisele Bündchen her durumda göz alıcı görünmeyi başarıyor; yazla da arası oldukça iyi!

CİSELE BÜNDCHEN

“Pantene ile yazı seviyorum” diyen süper model, güneşe, denize, kuma bayılıyor ve yazı doya doya yaşıyor. Bündchen’in bu dönem favorisi sınırlı sayıda üretilen Pantene Yaza Özel Seri. Saçlarını yaz mevsiminin yıpratıcı etkilerine karşı serinin şampuan ve saç bakım kremi İkilisiyle koruyor. İpek yumuşaklığında saçlara sahip olan süper modelin Pantene saçı yazın da sağlıkla parlıyor.

ELLİE GOULDING

KUŞKUSUZ Kİ SON DÖNEMİN EN YETENEKLİ VE EN POPÜLER İSİMLERİNDEN BİRİ ELLIE GOULDING. SAHNEDE ADETA DEVLEŞİYOR VE NE KADAR GÜÇLÜ BİR KADIN OLDUĞUNU GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR. ONUN BU KENDİNDEN EMİN VE GÜÇLÜ DURUŞUNA HAYRAN OLMAMAK İMKANSIZ. TABİİ GÖZLER ONUN ÜZERİNDE OLDUĞU İÇİN DAİMA GÜZEL VE BAKIMLI GÖRÜNMESİ DE KAÇINILAMAZ. HAFİF DALGALI, DAĞINIK MODELLERİ BİZ ONA ÇOK YAKIŞTIRIYORUZ.

Ellie Goulding

TÜYO: Ellie Goulding sahnede farklı saç modelleri kullanmayı seviyor, bu nedenle de saçlarını güçlü tutması gerekiyor. Pantene Keratin Onarıcı E Vitaminli Yağ, saçlarını şekillendirmeden kaynaklanacak yıpranmalara karşı koruyup güçlendirirken, aynı zamanda besliyor, saçlarının parlak ve yumuşak olmasını sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir