Kirpik lifting uygulaması

Kirpik lifting uygulaması

KALICI GÜZELLİĞE MERHABA

Sıcak aylarda doğal görünen kalıcı güzellik uygulamalarına şans vererek hem zamandan kazanabilir hem de “Nasılım?” sorusunu kafandan atabilirsin.

Yaz aylarında makyajın ne kadar ağır hissettirdiğini biliyorsun. Bu durumda eminiz sen de bizim gibi elinden geldiğince makyajsız, doğal görünüm için çareler aramaya başlıyorsun. Fakat her gün tekrarlaman gereken etapların yerini daha kalıcı ve doğal görünen seçenekler aldığında, hem bakımlı olup hem de zamandan kazanabilirsin.

Kirpik lifting

KİRPİK LIFTING DÖNEMİ

Nermin Sönmez Beauty Center’da uygulanan “kirpik lifting”, iri göz görünümü beraberinde sıklaşmış kirpikler ve kalkık göz kapakları etkisi yaratıyor. Güzellik dünyasında ve Türkiye’de henüz yeni olan uygulama kirpik yapısını güçlendirirken, pigment keratin ve vitamin takviyeleri ile bakım kürü etkisi yapıyor. Kalıcılığı ise kirpiğin yapısına göre iki-üç ay sürüyor ve kirpik perması ve ipek kirpikten farklı olarak var olan kirpiğinin üzerine uygulanıyor. Ayrıca istediğin zaman üzerine rimel sürebiliyor ya da lens kullanabiliyorsun.

DUDAK ŞEKLİNİ SABİTLE

Nermin Sönmez Beauty Center’da uygulanan bir diğer uygulama ise kalıcı makyaj. Dudak renklendirme, eyeliner ve dipliner gibi uygulamalar doğal görünümlü bir güzelliğe sahip olmanı sağlıyor. Denizden çıktıktan sonra ya da keyifli bir konsere hazırlanırken makyaj yapma derdine düşmeyip, güne bakımlı bir şekilde devam edebilirsin.

Tüm bu uygulamaları Nişantaşı’nda yer alan Nermin Sönmez Beauty Center’da deneyimleyebilirsin. Detaylı bilgi için: nerminsonmez.com
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir