Sinem Kobal’ın Güzellik Sırları

Sinem Kobal’ın Güzellik Sırları

Garnier’nin yüzü olan genç oyuncu, bizimle güzellik tecrübelerini paylaşıyor…

Bize verebileceğiniz güzellik sırlarınız nedir?

Bunca zamandır hep şunu söylüyorum: Ben her zaman doğallıktan yanayım. Bilmiyorum belki çocukluktan beri doymuş olabilirim. Setlerde bir sürü makyaj, saç, kostüm deneyimim oldu. O yüzden günlük hayatımda doğal olmayı seviyorum. Gençliğin faydasını kullanmak lazım diye düşünüyorum. Çok fazla ciltle oynamamak lazım.

Çocukluğumdan beri cildimi derinlemesine temizliyorum.

Hiçbir zaman makyajla uyumam. iki haftada bir peeling yaparım. Bu sayede bu zamana kadar hiçbir problem yaşamadım. Ben hep doğallığı savunurken yolum Garnier ile kesişti. Onlar da ‘Saf ve Temiz’ sloganı ile çıktıkları için bu beni çok cezbetti. Ürünlerini sevmemin ve yüzü olmaktan keyif duymamın sebebi bu.

sinem-4

Bunun dışında gülsuyu ile cildi silmenin faydası çok. Eğer akne probleminiz varsa sodanın iyi geldiğini düşünüyorum.

Kendi yaş grubum için söyleyebilirim, çok fazla ürün kullanıldığı zaman, cilt zaten taze olduğu için gözenekler daha çok tıkanıyor ve akne oluşumuna sebep veriyor. O yanlışları benim de yaptığım oldu, o yüzden hep söylüyorum, ‘Sadece temizleyin!”’ Oyuncuların setlerde çok fazla makyaja maruz kaldığını biliyoruz. Günlük hayatta makyajla aranız nasıl? Günlük hayatımda makyaj yapmayı çok sevmiyorum. En çok BB krem kullanıyorum. Garnier’nin BB kremini onlarla çalışmaya başladıktan sonra keşfettim ve bayıldım. Hem nemlendiriyor, hem de ufak kızarıklıkları kapatıp cildin tek renk olmasını sağlıyor. Ben genellikle koyu kahve bir kalem sürüp yoluma devam ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir