Sinem Kobal Hakkında 9 Şey

Sinem Kobal Hakkında 9 Şey

Sinem Kobal Hakkında Bilgi

1-  “Özellikle yurt dışında bilmediğim yerlere gidip bilmediğim insanların arasında olmak bana keyif veriyor,” diyen Kobal’ın favori şehirlerinden biri Los Angeles, diğeri ise Londra. Ama Türkiye’nin gittiği her ülkeden daha güzel olduğunu düşünüyor ve doğal güzelliğe sahip, keşfedilecek çok yer olduğunu belirtiyor.

2-  Çocukları çok sevdiğini söyleyen Kobal, onlara yönelik projeler yapmaktan çok mutlu oluyor. “Onların dünyası çok enteresan. Çocuklara asla bir şeyi zorla sevdiremezsin. Gerçekten seviyorlarsa senden hiç vazgeçmiyorlar. Ben bu süreç içerisinde bunu gördüm. Sonuçta çok çabuk tüketen bir toplumuz ve özellikle televizyon sektörü çok hızlı. Ama çocuklar hiç unutmuyorlar.”

3-  Sosyal medya ile çok alakası yok ama altı aydır kullandığı Instagram’ı seviyor. Gündemi Twitter’dan takip ediyor. Facebook’ta da fan sayfası var. www.facebook.com/sinem.kobal

sinem kobal hakkinda bilgi

4- Game of thrones en sevdiği dizilerden biri. “izlerken hayranlık duyuyorsun çünkü muhteşem bir prodüksiyon ve her bölümü sinema filmi gibi güzel,” diyor. Reign ve Da Vinci’s Demons’da beğeniyor.

5- Neyin ona terapi gibi geldiğini sorunca, dönem dönem değiştiğini söylüyor. “Çok çalışmışsam bazen hiçbir şey yapmamak iyi geliyor. Bazen çok çalışmaktan kitap okumaya, bir şey araştırmaya ya da öğrenmeye vakit bulamadıysam koştura koştura oyunculukla ilgili bir workshop’a gitmek iyi geliyor. Bazen de arkadaşlarımla vakit geçirmek… Müzik dinlemekten de keyif alıyorum. Sabah uyandığımda yorgun hissediyorsam güzel bir müzik enerjimi yükseltebiliyor veya beni sakinleştiriyor.”

6- Poptan klasiğe kadar geniş bir müzik zevki var. “Ama en çok R&B dinlemekten keyif alıyorum. Konserleri kaçırmıyorum,” diyor.

7- Tam bir aksesuar sever. “Ya bileziğim vardır,ya küpem ya kolyem. ‘Takılarım olmadan asla!’ diyenlerdenim,” diyen güzel oyuncu, Topshop ve H&M’den de aksesuar alıyor, bir tasarım bilezik de takabiliyor.

8-m “Keratin saça çok iyi geliyor, o yüzden keratin bakımı yapmaya çalışıyorum. Sette sürekli föne, maşaya maruz kaldığımda saçımı güçlendirmek için aktardan aldığım zeytinyağı, ısırgan otu ve yılan yağı karışımını uyguluyorum,” diyor Kobal saç bakımından bahsederken.

9-  Çocukluğundan beri spor yapıyor. Basketbol ve hentbol oynayan, Selena döneminde Ai-kido yapan Kobal, üç senedir düzenli olarak pilatese gidiyor. Son altı aydır ise kickboxyapıyor.

“Acayip keyif aldım. Şu anda koşa koşa gittiğim, zaman geçirdiğim yerlerden biri kickbox salonu.

Zorluyor ama seviyorum,” deyip ekliyor, “Ben bir şeyler öğrendiğim sporları seviyorum. Mesela yazın kite yaptım, rüzgarla ilgili yeni şeyler öğrendim, kickbox’ta vücudumu nasıl kontrol etmem gerektiğini gördüm. Extreme sporları seviyorum, hem zihnini dinlendiriyorsun hem deyeni bir şeyler öğrenmiş oluyorsun.”
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir