Sirene Luxury Hotelde Bodrumta Tatili Yapmak

Sirene Luxury Hotelde Bodrumta Tatili Yapmak

BODRUM RÜYASI

Güneye göç etme arzusunun dört bir yanımızı sardığı bu sıcak havalarda hem bedenimizi hem de ruhumuzu Sirene Luxury Hotel’e teslim ettik.

Sirene Luxury Hotel 1

Bodrum’un hareketliliğini ve enerjisini Yalıkavak’ın sakinliği ile birleştiren Sirene Luxury Hotel Bodrum, mavi ve yeşille iç içe huzurlu bir tatil imkânı sunuyor. Her türlü detayın düşünülerek tasarlandığı otele vardığımızda ilk dikkatimizi çeken, herkesin son derece güler yüzlü ve pozitif olması oluyor.

Sirene Luxury Hotel 2

Odamızdan ayrılıp kendimizi Bodrum’un serin sularına bırakmaya karar verdiğimizde otelin kendine ait bir koyu, iki açık ve bir kapalı yüzme havuzu olduğunu öğreniyoruz. Muhteşem manzarası, ılık rüzgârın tenimizdeki hissiyatı ve havuzlardaki dinlenme alanları, bize Ege’de olduğumuzu sonunda kadar hissettiriyor. Spa ve fîtness merkezi içinde yer alan tuz odası, kese alanı, bakım odası, Türk hamamı, pilates ve yoga dersleri ile bir yandan dinlenmemize bir yandan da egzersiz rutinimizi bozmadan zinde kalmamıza yardımcı oluyor.

Sirene Luxury Hotel 3

Doğal Lezzetler

Otelin Ege ve Akdeniz mutfağının hafif ve doyurucu lezzetlerini bir arada sunan menüsünde hem dünya yemekleri hem de yöresel lezzetler bulunuyor ve tüm bu yemekler yerel üreticilerden elde edilen tamamen doğal ürünlerle hazırlanıyor. Gece 02.00’ye kadar açık olan Mavi Cove Beach, yetenekli barmenlerin hazırladığı kokteyllerle keyifli zaman geçirmeyi sağlıyor.

Sirene Luxury Hotel

Otel, hem şehirden uzaklaşıp kafa dinlemek isteyen tatilcilere hem de iş toplantılarım ve özel günlerini unutulmaz kılmak isteyenlere eşsiz bir deneyim vadediyor. Ayrıntılı bilgi için: bodrum.sirene.com. tr
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir