TheLifeCo Bodrum’da Sağlık Tatili Yapmak

TheLifeCo Bodrum’da Sağlık Tatili Yapmak

Geçmişte tatil denildiğinde şezlonga uzanıp kokteylerini içen insanlar akla gelirken 21. yüzyıl koşulları ile bu anlayış yerini aktif, sağlıklı tatil kavramına bırakıyor. Kişinin hem dinlendiği hem de sağlıklı beslenerek, farkındalık geliştirerek zihnini ve ruhunu doyurduğu, healing veya holistik otel konsepti gün geçtikte daha da çok ilgi görüyor.

Holistik (bütünsel) sağlık anlayışı ile TheLifeCo Bodrum, Antalya ve Phuket’teki well being ve detoks merkezlerinde, “Mindful Living” programı ile yeni bir yaşam reçetesi sunuyor, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Program çerçevesinde konuklara hem tatil yapma hem de ruhsal ve zihinsel olarak iyileşirken armma fırsatı veriyor.

FARKINDA DÜŞÜN, ALIŞKANLIK GELİŞTİR, DOĞAL BESLEN, İYİ YAŞA!

Üst düzey şirket yöneticilerinden, anne-babalar ve aile bireylerine günümüz yaşam koşulları ile mücadele eden herkesin ihtiyacını karşılayan program;

• Farkındalık

• Duygu regulasyonu

• Strese tolerans

• Kişilerarası iletişim gibi beceriler ile yoğun iş hayan, duygusal ilişkiler ve aile içi ilişkileri daha doğru ve iyi yönetebilmeyi sağlıyor.

The LifeCo “Mindful Living” programı; günümüz modern dünyasında bedensel ve zihinsel sağlığı tehdit eden faktörlerin farkına vararak onlarla daha kolay başa çıkabilme, farklı roller arasında harmoni yaratma, odaklanma becerisi geliştirme, stresi azaltırken üretkenliği arttırma, etkili iletişim kurma, yaratıcı zihni serbest bırakma ve bilinçli iş yapma alanlarında da etkin teknikler öğretiyor. Eğitimler, pratikler, ve vvorkshoplarm yanı sıra yoga & meditasyon seansları ve bedensel arınmadetoks programları ile kişiye bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yenilenme, kendine ve yaşamına farklı bir bakış açısı ile bakabilme, hayatını iyi yönetebilme yetkinliği kazandırıyor.

The LifeCo “Mindful Living” programının üçer günlük eğitimler halinde alınabilecek versiyonları mart ayında, bir haftalık kapsamlı programı mayıs ayında The LifeCo Bodrum’da başlıyor. The LifeCo Phuket well being ve detoks merkezi de mayıs ayında 7 günlük kapsamlı program ile misafirlerini ağırlıyor.

BAHARA HAFİFLEMİŞ VE FORMDA GİRİN

Yeni bir “siz” olarak yepyeni bir hayata adım atmanızı sağlayacak “Mindful Living” programı; bedensel olarak da etkin şekilde yenilenmenizi, hafifleyerek daha zinde ve sağlıklı bir bedene kavuşmanızı sağlayacak The LifeCo’nun üç ve yedi günlük detoks veya sağlıklı beslenme programları eşliğinde sunuluyor. The LifeCo merkezlerinde kişinin kısa sürede yoğun ve etkin şekilde arınmasını sağlayan birçok program uygulanıyor. Düşük kalorili beslenme, ketojenik beslenme, yeşil sıvı detoks ve birçok farklı seçenekten oluşan programlar, süreci hızlandıracak günlük turbosonic titreşim terapisi, infrared sauna, luminette ışık terapisi, masaj terapileri ve daha birçok uygulama ile destekleniyor. Programlar; doktor konsültasyonu ve kişinin ölçümleri sonrasında uzmanlar tarafından oluşturuluyor. Özel şef tarafından hazırlanan öğünler ve sürece destek olan; doğal psyllium, bentonit, probiyotik takviyeleri kişiye gün boyunca özel olarak servis ediliyor. Her yeni gün; sabahın erken saatlerinde ferah ve iyot kokulu deniz havasında uzun bir yürüyüş ile başlıyor. Keyifli, anda kalmayı ve kişinin kendini dinlemesini sağlayan bedensel rahatlama egzersizleri takip ediyor. Yoga seanslarma katılım için daha önce yoga yapmış olmak gerekmiyor, eğitmen eşliğinde her seviyeden kişiye uygun seanslar bulunuyor. Armma ve yenilenme programlarının tamamı sağlıklı yaşam tutkunlarının yaşam tarzına büyük katkı sağlayacak eğitim seansları, film gösterimleri ve belgeseller ile destekleniyor. The LifeCo merkezlerinde uygulanan konaklamak detoks veya sağlıklı beslenme programları kısa sürede;

• Toksinlerden armma, hücre yenilenmesi ve kan alkalizasyonu

• Kilo kaybı (yedi günlük programlarda kadınlarda 2-4 kg, erkeklerde 4-6 kg)

• Cilt parlaklığı

• Dengelenmiş tansiyon ve şeker

• Gelişmiş bağışıklık

• Uyku kalitesinde artış

• Hastalıklara karşı yüksek direnç

• Vücutta oksijen artışı, strese tolerans ve sindirim sistemi regülasyonu gibi sonuçlar veriyor.

Detaylı bilgi için; info@thelifeco.com
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir