Grammy Ödül Töreni Kırmızı Hali Şıkları

Grammy Ödül Töreni Kırmızı Hali Şıkları

Kırmızı halının av en fitleri

Her yıl tüm dünyada müzik ve sinema dünyası en iyileri ödüllendiriyor. Törenlerin en çok konuşulan kısmı ise kırmızı halı şıklığı oluyor. Biz de yakın zamanda gerçekleşen ödül törenlerine baktık ve en fitleri sizin için seçtik.

SIENNA MİLLER / GOLDEN GLOBE

Kırmızı halıya en yakışan isimlerden biri hiç kuşkusuz Sienna Miller. 2016 yılında “En iyi giymen İngiliz kadın” seçilen güzel oyuncu, bu yıl da Golden Globe Töreni’nde ödülünün hakkını verdi. Michael Kors imzalı, göbek dekoltesi ayrıntılı beyaz elbisesiyle fit kamını ve kol kaslarım ortaya çıkaran 35 yaşındaki Miller, görünüşünü inci kolyesi ve siyah çantasıyla tamamladı. Miller, haftanın üç günü yoga yaparak formunu koruyor.

EMMA STONE/BAFTA (BRITISH ACADEMY FİLM AWARDS)

“La La Land” filmiyle bu yıl 70’incisi düzenlenen Bafta Ödül Töreni’nde “En iyi kadın oyuncu” ödülünü kazanan Emma Stone, şüphesiz gecenin yıldızlarından biriydi. Göğüs dekolteli ve ışıldayan Chanel elbisesiyle kırmızı halıda boy gösteren Stone, güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine topladı. Emma Stone’un bu muhteşem fiziğinin sırrı sık sık açık havada kaya tırmanışı yapıyor olması. Tabii yürüyüş ve pilatesi de eksik etmiyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir