Yeni nesil süpürgeler

Yeni nesil süpürgeler

Yüksek motor gücü, üstün süpürme performansı, tertemiz evler ve mutlu kadınlar! Yeni nesil süpürgeler insanı adeta temizlik yapmaya teşvik ediyor.

Kısa sürede, pratik bir şekilde, evinizi köşe bucak tertemiz yapabilecek güçte, başarılı performans gösteren temizleyiciler sayesinde hayatınızın nasıl kolaylaştığına inanamayacaksınız. Bu konuda size çok yardımcı olacak bir seri ile tanıştırmak istiyoruz sizi: Philips Marathon Ultimate. Philips yüksek performans ve düşük enerji tüketimini bir arada sunduğu çevreye duyarlı yeni elektrikli süpürge serisi ile A sınıfı bir temizlik vadediyor.

Yeni nesil süpürgeler

1 Eylül 2015 itibarıyla geçerli olan ‘Elektrikli Süpürgeler İle İlgili Çevreye Duyarlı Tasarım Gereklerine Dair Tebliğ’ kapsamında çevresel sürdürülebilirlik anlayışı ile geliştirilen ürün gamı gerçekten oldukça başarılı sonuçlar sunuyor.

• Philips’in sürekli ve üstün temizleme alanındaki tescilli teknolojilerinden faydalanan yeni torbalı elektrikli süpürgeleri AirflowMax teknolojisine, torbasız modelleri ise PovverCycIone teknolojisine sahip. AirflowMax teknolojisi, toz bölmesinde yer alan toz torbasının düzgün şekilde açılmasına olanak tanıyan hava akışı düzenleyiciler sayesinde, torba dolmak üzereyken bile toz toplama düzeyinin maksimumda kalmasını sağlıyor. PovverCycIone teknolojisinde ise hava tozdan en etkin şekilde ayrıştırılıyor ve böylece sıra dışı bir temizlik sonucu elde ediliyor.

• Philips’in yeni ürün serisindeki yüksek verimliliğe sahip motorlar, temel Philips teknolojisi ve benzersiz başlıklarla bir araya gelerek daha üstün bir toz toplama kapasitesi ortaya çıkarıyor. PovverCycIone 7 teknolojisi ile havayla tozu olağanüstü bir performansla birbirinden ayıran Philips Marathon Ultimate süpürgelerde bulunan TriActiveMax başlık, tüm zeminlerde mükemmel performans gösteriyor. Zemine kusursuz bir şekilde yapışarak ve tek seferde üç temizlik işlemi uygulayarak yerleri tertemiz yapıyor. Özel olarak tasarlanmış tek taraflı plaka, halıyı nazikçe açıp derinlerdeki tozu emerken daha geniş olan ön açıklık daha büyük parçacıkları topluyor ve yan kısımlardaki fırçalar, köşelerin kusursuz bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Philips Marathon Ultimate FC9923/07 modelinde bulunan SuperTurbo fırça, halılardaki evcil hayvan tüylerini etkili bir şekilde temizliyor. FC9924/07’nin TriActive Z sert zemin başlığı benzersiz Z şekilli tasarımı ile tozu ve daha büyük kırıntıları ileri itmeden hava kanalına yönlendiriyor. Yan hava kanalları kenar boyunca mükemmel temizlik sağlarken daha büyük kırıntıları temizlemek için başlığı çıkarmaya gerek kalmıyor.

• Yüzde 99.95 filtrelerine özellikli Ultra Clean Air HEPA 13 filtreye sahip Philips Marathon Ultimate süpürgelerin kontrollü toz boşaltma için Ekstra Ergonomik Toz Haznesi var. Haznenin yan kısmı, uca benzer bir şekille tasarlandığı için tozu etrafa dökülmeden, kontrollü bir şekilde boşaltmak mümkün olabiliyor.

• FC9923/07 ve FC9924/07 modellerinde ayrıca etrafı kirletmeden toz boşaltma için NanoClean Teknolojisi bulunuyor. Tozun dağılmasını önlemek için özel olarak tasarlanan bu yenilikçi teknoloji sayesinde toz havada asılı kalmıyor; toz haznesinin dibinde birikiyor ve hazne açıldığında toz dağılmıyor.

• FC9924/07’de ayrıca bulunan ErgoGrip uzaktan kumanda sayesinde eğilmeden çalıştırma ve duraklatma mümkün.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir