Anasayfa » Güzellik » Huncalife » Hunca Life Kataloğundan Ürün Satışı İle Para Kazanmak

Hunca Life Kataloğundan Ürün Satışı İle Para KazanmakMerhaba sevgili okurlarım bugün sizlere katalog üzerinden sermayesiz ürün satışı ile para kazanmak için Huncalife kozmetik firmasının tanıtımını yapacağım.

Aşağıdaki resimde Huncalife temsilcisi Yalçın yıldızın kazandığı primin görseli var. Huncalife yönetim kurulu başkanı sayın Tuncer Hunca’nın taktimlerinde 51.800 TL’lik prim çeki bulunmaktadır. Evet gerçekmi bu dediğinizi duyar gibiyim evet gerçek bu arkadaşlar. Başarmaya inanan bir temsilci arkadaşlar.

Hunca life den kısaca bahsetmek gerekirse yüzde 100 yerli Türk firması olduğunu bilmeniz yeterli bence gerisi teferruattır. Ülkemizde ki çoğu ünlü kozmetik firmaları yabancılardan oluşmaktadır. Türk sermayeli, Türk ürünü, yerli üretim söz konusu olduğunda karşınıza bu denli rekabetin oldu sektörde sadece Huncalife çıkmaktadır. Kendi kanaatimce Türk malı tüketmeyi tercih ederim.Sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir diyet için tıklayın


Ayrıca Huncalife öyle merdiven altı bir firma değil İstanbulda koca fabrikası bulunmaktadır. Bizzat gittim gördüm ve hayran kaldım. Firmanın helal sertifikası başta olmak üzere 7-8 çeşit sertifika ve izinleri bulunmaktadır bunlar nedir diye sormayın Huncalife sitesinde gururlana gururlana bunları yayınlamaktadır.

Öyleyse ne kaldı geriye Hunca life ye üye olun ve hayatınız değişsin katalog üzerinden sermayesiz ürün satışı yapın ve kazanın. Huncalife’nin Araba, tatil gibi bir sürü hediye ödül kampanyalarıda bulunmaktadır. Hunca kazandıkça sizlere de kazandıracaktır.

  İlişkideki En Tatsız Tartışma Sebebi: PARACevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*