Anasayfa » Güzellik » Ürün Tanıtım » Swisscare Ürünleri İle Cildinizi Aydınlatın

Swisscare Ürünleri İle Cildinizi AydınlatınCildinizi Aydınlatın

Leke tedavisi için farklı ürünler geliştiren Swisscare, yaz boyunca cilt, dekolte ve ellerde oluşan lekelere kalıcı çözümler sunuyor.

Her kadın kusursuz ve lekesiz bir cilde sahip olmak ister. Ancak yaşla birlikte güneş ve çevresel faktörlerin etkisiyle ciltte lekeler oluşabiliyor. Özellikle yaz aylarının sonunda güneş kremi uygulanmış bir ciltte bile leke hasarına rastlanabiliyor. Swisscare oluşmuş lekelerle savaşmak için üç farklı ürün sunuyor. İçeriğindeki antioksidanlarla pigmentasyon ve yaş lekelerini azaltarak cildi pürüzsüz hale getiren Age Spot Care, cildi yenileyerek ton eşitsizliklerini azaltıyor ve cildi yaşlanma etkenlerine karşı koruyor. Ayrıca içeriğindeki nem veren aktif bileşenlerle cildin doğal nemlendirme sistemini destekliyor.Sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir diyet için tıklayın


leke-tedavisi

Boyun ve dekolte bölgelerini sıkılaştırarak çizgi oluşumu ile savaşan Decolcare, kolajen üretimini de destekliyor. Cilde yağ takviyesi yaparak besleyen ürün, içerdiği doğal özlerle de koyu lekelerin ve ton eşitsizliğinin azalmasına yardımcı oluyor. Yaşlanma belirtilerinin en çok görüldüğü yerlerden biri de eller. Swisscare’in eller için geliştirdiği Hand Intense yaşlanma izleriyle mücadele ederek çizgileri ve pigmentasyon lekelerini azaltıyor ve ellerin eşit renk tonuna sahip olmalarını sağlıyor. Elleri yoğun bir şekilde nemlendirerek besleyen ve kurumasını önleyen krem, pürüzsüzlük sağlıyor.

  Zarafetin Zıtlığını Yansıtan Parfüm; Modern MuseCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*