Anneler Günü Hediyesi Philips Azur Pro Akıllı Ütü

Anneler Günü Hediyesi Philips Azur Pro Akıllı Ütü

KIRIŞIKLIKLARIN DÜŞMANI

PHILIPS, YENİ NESİL ÜTÜLERİYLE KADINLARIN EN SEVMEDİĞİ EV İŞLERİNDEN UTUYU KEYFE DÖNÜŞTÜRÜYOR. PHILIPSİN SON TEKNOLOJİYLE TASARLANAN ÜTÜ MODELLERİ, ANNELER GÜNÜ İÇİN DE HEDİYE ALTERNATİFİ OLUŞTURUYOR.

DAİMA GÜÇLÜ

Philips Azur Pro, inatçı kumaşlara karşı kesintisiz ütü deneyimini sunuyor. Hızlı ısınma teknolojisi, güçlü şok buharı ve kolay ütüye olanak tanıyan 5 yıldızlı kaygan tabanıyla kadınların hayatlarını kolaylaştıran seri, minimum çabayla maksimum performansı bir araya getiriyor.

3000 VVatt’a ulaşan gücüyle 45 saniye gibi kısa bir sürede ütülemeye hazır olan serinin yeni nesil üyesi GC4885, zaman kaybının önüne geçiyor. GC4885, ayrıca 220 gramlık şok buhar çıkış performansıyla da ütüye direnen zorlu kumaşların ütülenmesini kolaylaştırıyor.

Philips Azur Pro

AZUR PRO İLE KEYFE DÖNÜŞEN BİR DENEYİM

5 yıldızlı kaygan T-ionic Glide Taban, titanyumoksit katmanlı yapısıyla kıyafetlerin üzerinde süzülme hissi vererek kadınların yorulmadan ütü yapmasına olanak tanıyor. Serinin geliştirilmiş 350 mİ hacimli su haznesi, tek seferde daha fazla parça ütülemeyi mümkün kılıyor. Azur Pro’nun pratik ve hızlı temizlenebilen kireç filtresi ise buhar performansının daha da uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

“FİŞTE MI UNUTTUM?” ENDİŞESİ SONA ERİYOR

Ütüyü fişte unutma korkusu, Azur Pro serisiyle sona eriyor. Serinin üyeleri beklemeye alındığında 8 dakika, tabanı yere temas halinde ya da yan bırakıldığında ise 30 saniye sonra kendi kendine kapanarak potansiyel riskleri en aza indiriyor. Philips Azur Pro serisinin iki ürünü GC4885/30 429.99 TL’ye, GC4880/85 is 389.99 TL’ye kullanıcılarını beğenisine sunuluyor.

PHILIPS ELİTE KAZANLI AKILLI ÜTÜ İLE KONFORLU ÜTÜ

Dünyanın en hızlı, en güçlü ultra hafif ütüsü Philips Elite Kazanlı Akıllı Ütü, 7,5 bara varan basıncı ve sürekli buhar gücüyle benzersiz ütü deneyimi vaat ediyor. Philips Elite Akıllı Kazanlı Ütü’de bulunan patentli Optimal TEM teknolojisi, kot pantolondan ipek gömleğe kadar tüm giysileri aynı sıcaklıkta, herhangi bir kadran veya sıcaklık ayarı olmadan ütüleyebilme-yi mümkün kılıyor. Elite, Philips’in T-ionic Glide taban teknolojisine sahip. Elite aynı zamanda perdeler, ceketler ve hassas giysiler için de aranılan bir özellik sunuyor. Dikey buhar üretimi için ideal olan Elite ile evinizde tül ve perdelerinizi veya ceket gibi giysilerinizi dikey olarak ütü-eyebilirsiniz. Sorunsuz bir ütü deneyimi için tasarlanan Philips Elite; Easy de-Calc kireç çözücü sisteme, ek verimlilik için daha büyük su haznesine, dikey aksesuarlara ve daha uzun bir hortuma sahip. Phi-ips Elite Kazanlı Akıllı Ütü GC9630; 1,399 TL’den, GC9640; 1,499 TL’den ve GC9650; 1,599 TL’den satışa sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir