Anneniz İçin Philips PowerPro Active Torbasız Elektrikli Süpürge

Anneniz İçin Philips PowerPro Active Torbasız Elektrikli Süpürge

PHILIPS, MARATHON ULTIMATE VE POWERPRO ACTIVE MODELLERİYLE EVDEKİ EN BÜYÜK YARDIMCINIZ OLMAYA ADAY ANNELER GÜNÜ’NDE ANNENİZE NASIL BİR HEDİYE ALACAĞINIZA HENÜZ KARAR VERMEDİYSENİZ PHILIPS’İN YENİ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE MODELLERİNİ MUTLAKA ALTERNATİFLERİNİZ ARASINA EKLEYİN.

GÜÇLÜ PERFORMANS

Yeni Philips PowerPro Active torbasız elektrikli süpürge, üst düzeyde performans sağlayarak ev temizliğini zahmetsiz hale getiriyor. Povver Cyclone 4 teknolojisi ve TriActive+ başlık özelliklerine sahip olan PovverPro Active, gelişmiş toz haznesiyle tozun dağılmasını engelliyor. A sınıfı enerji verimliliğine sahip olan PovverPro Active, sert zeminlerde üstün performans sağlıyor. Kolay boşaltma için gelişmiş toz haznesi tasarımı bulunan elektrikli süpürge, ekstra uzun ergonomik tutma yeri sayesinde her köşeye ulaşıyor. PovverPro Active’in aynı zamanda değişken güç ayarı da bulunuyor. Yeni Philips PovverPro Active torbasız elektrikli süpürgenin güçlü performansı sayesinde temizlik artık çok kolay. Philips PowerPro Active, tavsiye edilen perakende satış fiyatı 699,99 TL.

Philips PowerPro Active

EN BÜYÜK YARDIMCI

Ergonomik tasarımı ve her zemine uyumlu başlıklarıyla evinizde süpürülmeyen köşe bırakmayan Philips’in torbasız süpürgesi Marathon Ultimate, temizlikteki en büyük yardımcınız olacak. Yeni Philips Marathon Ultimate serisi torbasız elektrikli süpürgeler, sahip oldukları NanoClean teknolojisiyle etrafı kirletmeden toz boşaltmayı mümkün kılıyor. NanoClean ile daha temiz bir deneyim sunan Ultimate serisi, PovverCycIone 7 teknolojisiyle de daha güçlü hale geliyor. Philips Marathon Ultimate serisi, hem halılarda hem de sert zeminlerde benzersiz performans sunan TriActive+ özel tasarımlı tabanıyla halı tüylerini maksimum açarak temizliyor ve geniş ön açıklığı sayesinde büyük parçalan itmeden içine çekiyor. TriActive+ başlık yan fırçalarıyla da duvar kenarlarını ve mobilya ayaklarının çevresini zahmetsizce temizlemenizi sağlıyor.

TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE FİYATLARI:

Philips Marathon Ultimate FC9924 1,499.99 TL Philips Marathon Ultimate FC9923 1,299.99 TL Philips Marathon Ultimate FC9919 1,099.99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir