Bakımlı Erkeklere Uygulanan Estetik Uygulamaları

Bakımlı Erkeklere Uygulanan Estetik Uygulamaları

Bakımlı Erkekelere

Erkekler tarafından en çok tercih edilen estetik uygulamaları, standart hediyelere bir alternatif olarak düşünebiliriz. Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mert Seçer, MYA Clinic’te erkek hastalara sıklıkla uygulanan estetik işlemleri anlattı.

Maskülen Botox Uygulaması

estetik uygulamaları
Bakımlı Erkeklere Uygulanan Estetik Uygulamaları

Erkeklere uygulanan Botox dozları ve uygulama yerleri farklılık göstermektedir. Yapılan uygun işlemle kadınsı bir görünüm olmadan kırışıklık ve kolajen yıkımı engellenir, daha dinlenmiş ve dinamik bir görünüm oluşur.

Terleme Botox’u

Terleme Botox'u
Terleme Botox’u estetik uygulaması

Koltuk altı ve eller gibi çok ve rahatsız edici biçimde terleyen yerlere yapılan Botox uygulamalarıyla stresli toplantı sunumlarında istenmeyen terlemelerden kurtulmalarını ve yaz aylarını konforlu geçirmelerini sağlıyoruz.

Saç Mezoterapisi

Saç Mezoterapisi
Saç Mezoterapisi

Erkek tipi saç dökülmesi hastalarımızı en çok mutsuz eden ve bize başvurmalarına öncü olan nedenlerden biri. Yaptığımız mezoterapi ve PRP uygulamalarıyla saç foliküllerinin daha sağlıklı bir şekilde uzamasını ve güçlenmesini sağlayarak ileride oluşabilecek ileri tedavi arayışlarını önlemiş oluyoruz.

Ozon Terapisi

Ozon Terapisi
Ozon Terapisi

Çalışan ve üreten babalar evlerine, eşlerine ve çocuklarına daha enerjik bir şekilde zaman ayırabilsinler diye metabolik takviyelerle destek oluyoruz. Ozon terapi ile vücuttaki antioksidan kapasiteyi ve doku oksijenlenmesini arttırarak, serbest radikallere karşı savaşıyoruz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir