Düğün Davetinin Püf Noktaları

Düğün Davetinin Püf Noktaları

Sade ve kalıcı davetiyeleri tercih edin. Mesela bir kitap ayracı ya da lavanta dolu yastık şeklindeki davetiyeler düğünden sonra da kullanılabilir, hemen çöpe atılmaz.

Davetin konsepti hakkında henüz karar vermediyseniz kır düğünleri, taverna atmosferi, yağmur ormanları ya da vintage ortam hakkında mutlaka düşünün. Hepsi de bu yıl çok popüler. Mumlar ve sarı ışık da şu sıra çok tercih ediliyor.

düğün

Şimdi düğünler de sağlıklı. Misafirlerinize organik menü sunabilirsiniz. Masa düzeni çok önemli. Örneğin kalabalık masalara ekmeklik ve ekmek önerilmiyor. Ortaya gelen yemekler, düğünün doğasını bozduğundan tavsiye edilmiyor.

Gelinlik seçmek kolay değil. Hayallerinizdeki gelinlik vücudunuza uymayabilir. Modacı tavsiyesi ve styling’le ilerlemek daha doğru olabilir. Event-Farm, Begüm Salihoğlu’yla çalışıyor, davetiyeden başlayan ve tüm davete damga vuran konsepti gelinlikle tamamlıyor.

Makyaj doğal olmalı ve göze batmamak Gözlerde koyu renklerden kaçınılması tavsiye ediliyor. Uzun kirpikler yerine doğal görünümlü, birleşik değil tek kirpik takılmalı. Elmacık kemikleri ve dudaklardaki uçuk pembeler geline doğal şıklık katar.

Bu sezon küpe ve bilezikler ön planda. Yasemin Sadıkoğlu, gelinin pırlantadan başka taş kullanmamasından, sadeliğini korumasından yana. Geline küpe, kolye ve bilezik seti yerine büyük küpe ve bilezik hediye edilmesini öneriyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir