Eğlencenin Yeni Adresi Narven Macera Parkı

Eğlencenin Yeni Adresi Narven Macera Parkı

Termal turizm alanında yaptığı büyük yatırımla Türkiye’nin önemli bir markası haline gelen Narven’de Macera Parkı kuruldu. Parkın içinde 320 metre uzunluğunda zipline hattının yanı sıra 34 etaptan oluşan 5 farklı İp Parkuru, 12 metrelik dev salıncak, 12 metrelik Powerfun ve 13 metrelik tırmanma duvarı da yer alıyor.

BATI Karadeniz’in ve Türkiye’nin en önemli turizm noktalarından biri olan Narven Termal Kasaba’da büyük bir yatırımla kurulan “Macera Parkı” projesi hayata geçti. Narven Macera Parkı’nda Türkiye’nin turizm tesisleri arasında en uzun “Zipline Hattı” bulunuyor. Yatırım boyutu hakkında bilgi veren Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, macera parkının 30 dönümlük ormanlık arazide kurulduğunu belirterek, “Bu önemli yatırım bölgemizi termal turizmin yanı sıra macera turizminde de Türkiye’de ve dünyada önemli bir cazibe merkezi haline getirecek. Her yaş grubundan konuklarımıza, Bolu ormanlarında doğa sporları yapma olanağı sunacağız” dedi.

Narven

Termal turizm alanında yaptığı büyük yatırımla Türkiye’nin önemli bir markası haline gelen Narven’de kurulan Macera Parkı’nın içinde 320 metre uzunluğunda zipline hattının yanı sıra 34 etaptan oluşan 5 farklı îp Parkuru, 12 metrelik dev salıncak, 12 metrelik Povverfun ve 13 metrelik tırmanma duvarı yer alıyor. Maccra Parkı’mn içinde ayrıca okçuluk sahası, ATV parkurları, mini-kart pisti de bulunuyor.

Dev yatırımın Türkiye’deki termal tesisler arasında fark ya rattığına dikkat çeken Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, böylelikle termal turizmi gençler için de tercih edilebilir hale getirmeyi amaçladıklarını belirtti. Yıldız, “450 dönümlük arazide yükselen Narven Termal Kasaba’nın 30 dönümlük ormanlık arazisine Narven Macera Parkını kurduk. Bizim en önemli varlığımız, yamacına yaslandığımız, yeşilin her tonunu içinde barındıran Bolu ormanımız. 7’den 70’e bütün yaş grubundan konuklarımız, termal sularımızda şifayla buluşmanın yanı sıra ormanın içinde, birbirinden eğlenceli ve heyecanlı doğa sporları yaparak macera tutkularını doyasıya yaşayacaklar” dedi. Narven’in her zaman spora ve sporcuya büyük destek verdiğini belirten Yıldız, “Bu amaçla 2016 yılında tesisimiz bünyesinde Narven Spor Kulübü’nü kurduk. Kulüp aktivitelerimiz çerçevesinde konuklarımız basketbol, futbol, doğa yürüyüşü, satranç, masa tenisi, bilardo, yüzme, pilates, bisiklet gibi birbirinden farklı birçok spor dalında faaliyet gösterebiliyorlar” dedi.

Narven Macera Parkı’nın İstanbul’da düzenlenen uluslararası bir yarışmada “En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlencc Merkezi” ödülü aldığını vurgulayan Yıldız, Tapulu Hisseli Garyimenkul Sistemi ile satış yapan Narven’in 300 Milyon TL’lik yatırımı aştığına dikkat çekti.

Narven termal kasaba

YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ

Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Necip Çarıkçı ise “Bizler Bolulu yatırımcılar olarak Narven Termal Kasaba’yı memleketimizde kurduk. Projemizi zamanında hizmete açarak sözümüzü tuttuk. Amacımız Bolu’muza, Memleketimize büyük bir katma değer kazandırmak. Bolu spor kenti, turizm kenti, üniversite kenti. Bolu Narven ile birlikte yükselmeye devam ediyor. İleriki dönemlerde farklı projelere yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Otel yatırımı hakkında bilgi veren Serdar Yıldız sözlerine şöyle devam etti: “Bizim ve bölgemiz için çok önemli olan beş yıldızlı otelimizin de projelendirme çalışmalarına başladık. Otelimiz sadece bir otel bölgenin en büyük kongre merkezi olacak ve hem turizmi çeşitlendirip hem de Bolu’ya çok ciddi bir akış sağlayacak” dedi.

NARVEN’DE NELER VAR

Sağlık kasabası temasına sadık kalarak hizmet veren Narven’in SPA alanlarında, termal Türk hamamları, saunalar, tuz odaları, kar çeşmeleri, macera duşları, vichy terapi odaları, kneipp, buhar odaları, dinlenme odaları, şok duşlar, sıcak yataklar, güzellik merkezi bulunuyor. Narven’de, yüzme havuzları, termal havuzlar, kaydıraklı havuzlar, açık büfe restoranlar, pastane, vitamin bar da var. Aktivi-te alanlarında ise yemek kursları, ebru kursları, sanat sokağı, yetişkin oyun alanları, play station salonu, çocuk oyun alanları mcvcut. Aynı zamanda Narven’de bulunan market sayesinde misafirler uygun fiyatlarla alışveriş yaparak veya seralarda yetişen taze sebze ve meyveleri dalından toplayarak evlerindeki tam donanımlı mutfaklarında yemek yapabiliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir