En İyi Makyaj Ürünleri

En İyi Makyaj Ürünleri

En İyi Makyaj Ürünleri

Seçtiğin makyaj ürünleri seni çok güzel de yapabilir, Şok vasat da, Bu kadar çok ürün arasında seçim yapmanın ve kendin için endoğru ürünü bulmanın zor olduğunu kabul ediyoruz. Eğer işin içinden çıkamıyorsan, alanlarında en iyisi olduğunu düşündüğümüz makyaj ürünlerinden yardım al.

goz makyaji

Makyaj

En iyi kapatıcıyı ya da en kalıcı ruju bulacağım elerken başın mı dönüyor?

En iyi Pudra

PHYSICIANS FORMULA NÜDE WEAR PUDRA LIGHT

Mineralli makyaj düşkünlerinin vazgeçilmezi Physicians Formula’nın Nude Wear pudrası, içeriğindekiyüzdeyüz transparant pigmentlerle ciltte makyaj yokmuş hissi yaratıyor. Hafif formülü ile cildin nefes alırken gün boyu kalıcı parlaklık kazanıyor.

En İyi Oje

SALLY HANSEN RHODODENDRON

Oje düşkünlerinin vazgeçemediği Sally Hansen markası, tırnaklara renkten daha fazlasını vadediyor. Birden çok etkili ojeleri hem sezonun en trend renklerini tırnaklarına taşıyor, hem de Care teknolojisi sayesinde tırnakları güçlendiriyor, uzatıyor ve koruyor.

En İyi Allık

BENEFIT ROCKATEUR ALLIK

BenefitCosmetics’in çocukluğunda elinden fırçayı düşürmeyen, büyüdüğündeysesahneden hiç inmeyen kadınlardan ilhamalarak ürettiği Rockateur Allık, cilde anında doğal bir ışıltı katıyor. Renk tonu ve sedefli yapısı tüm cilt tiplerine hitap ediyorç

En İyi Fondöten

DiorskinNudeSkin-Glowing Makeup FondötenSPF15

Ciltteki renk eşitsizliğini ve kusurları düzelterek ışıltılı birkapatıcılıksağlayan bu kült fondöten, ten makyajının sembolleşen ürünlerinden biri. Mineralli sularla zenginleştirilen ve hemen emilen sıvı formülü, kadifemsi bir bitiş sağlıyor.

En İyi Far

Maybelline Eye Studio ColorTattoo

Maybelline’nin24saat kalıcı farları, gözalıcı renk paleti ve başarılı pigmentasyonu ile etkileyici birparlaklık sunuyor. Kolay sürülebilen krem formu ve hızlı sabitlenme özelliği sayesinde göz makyajı süresi oldukça kısalıyor.

En İyi Eyeliner

Flormar Gel Eyeliner

Pratikliğiyle öne çıkan ürünün en sevilen özelliği kolayca sürülebiliyor olması. Jel formülü, gözlere yoğun bir renk veriyor. Ambalajın içerisindeki fırça ele rahatça oturuyor, isteğe bağlıolarakinceveya kalın hatlaryaratılabiliyor.

En İyi Maskara

Lancöme Hypnöse Drama Maskara

Yeni siyah pigmentleri ve balmumu ile daha dolgun ve hacimli kirpikler yaratıyor. Büyütülmüşözel fırçasının bir yanı düz, diğer yanıdışbûkey yapıda. Kirpikleri tamemen kavrıyor. Akışkan kıvamlı yapısıysa 12 kata kadar üst üste uygulama şansı veriyor.

En İyi Ruj

L’Oreal Paris Color Rich Serum Lipstick

İsmini içeriğindeki ultra yoğun pigmentlerden ve zengin mikro yağların bileşiminden alıyor. Likit formda olması ve canlı renkleri dudaklara dolgunlukvegözalıcı bir görünüm kazandırıyor. Bu yüzden Blake Lively’riin de kırmızı halıdaki tercihi.

En İyi Kapatıcı

YvesSaint LaurentTouche EdatRadiantTouch

Adını kozmetikdünyasına altın harf lerleyazdıran bu ürün, ününü, makyaj artistlerinin ışık kontrolü ile yüz şekillendirme tekniklerini birleştirmesine borçlu. Hem kapatıcı, hem aydınlatıcı olarak kullanılabiliyor, morhalka veyorgunlukizleriniyok ediyor.

En İyi Göz Kalemi

AvonSuperShock Göz Kalemi

Yumuşak ve jelimsi yapısı sayesinde kolay sürülebiliyor ve sabahtan akşama süren bir kalıcılık şağjıyor. Hafif ışıltılı dokusu gözleredoğal birparıltı . katıyor. Kadınların Süper Shockgözkalemlerine bayılmasınıasebebiyse asla akmaması.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.