Faberlic Kozmetik İle Ek İş İmkanı

Faberlic Kozmetik İle Ek İş İmkanı

Faberlic Katalog Satış Dünyası

Faberlic katalog satış yaparak büyüyen Rusya kökenli kozmetik firmasıdır. Dünya çapında büyüyen kozmetik şirketi 42 farklı ülkede katalog satışları yapar. Şirketin 30 dan fazla patentli ürünü bulunur ki oksijen bazlı kozmetik ürünlerinde dünya ortalamasının üzerinde pazar ve satış grafiği yakalamıştır. Online satışlar da yapan şirket erkek ve çocuk ürünleri ile ürün gamını genişletmiştir.

Faberlic Katalog Satış Dünyasına Katılın

Dünyada 24 ülkede resmi temsilciliği bulunan Faberlic katalog satış markası başta Asya olmak üzere Avrupa kıtası da düşünüldüğünde beş milyondan fazla kullanıcıya ulaşır. Türkiye’de de temsilciliği bulunan bu renkli dünyada siz de kendinize yer edinebilir, ürünleri uygun fiyata temin edip tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca katalog temsilcisi olarak satışlarla karınızı katlayabilirsiniz. İki milyona yakın üyesi bulunan satış danışmanı ailesine siz de katılın. Cilt bakımı ve saç bakımı ürünleri, parfümler, makyaj ürünleri, kozmetik ürünleri, ev temizlik ürünleri, sağlık ürünleri, giyim gibi çok geniş ürün yelpazesiyle aradığınız ürünleri tek marka altında yakalayabilirsiniz. 1997 yılında doğan marka kendi alanında uzman bilim insanlarının arge çalışmaları sayesinde her geçen gün ürün sayısını artırmaktadır. Üstelik markanın moda tasarımcıları ile modayı yakından takip edebilir sevdiğiniz ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz.

Faberlic Katalog Satış Ürünlerini Güvenle Tercih Edin

Faberlic katalog satış markası Avrupa kalite standartlarına bağlı olarak üretim yapar, ve en ileri ve ekolojik ekipmanla, kozmetik ürünlerinin paketlemesi yapılır. ISO 9001 standartlarına sahip firma ürünlerin üretim süreçlerinde hayvanlar üzerinde denemeler yapmıyor. Bulunduğu ülkelerin çevre politikalarına tam uyum ile çalışan marka alanında uygulanan an ağır kriterler de dâhil olmak üzere tüm standartlara sahiptir. Çevre dostu ve güvenilir ürün politikası çerçevesinde birçok laboratuar ve üniversiteler ile ortak çalışmalar yapmaktadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir