Güneşe Karşı Cilt ve Vücut Bakımları İçin Ürünler

Güneşe Karşı Cilt ve Vücut Bakımları İçin Ürünler

GÜNEŞTE DE PÜRÜZSÜZ

Shiseido Suncare fondöten ailesi, cildi UV ışınları ve kuruluk gibi zararlı dış etkenlerden koruyor. Suya ve cilt yağına dayanıklılığıyla uzun soluklu doğal görünüm sağlayan bu ürünler cildin gelecekteki güzelliğimi de koruma altına alıyor. Likit, stick, kompakt formlardan cilt tipinize uygun ürünü seçebilirsiniz.

yaz-makyajı-1

GÜNEŞ SONRASI FERAHLIK

Tatile gittiniz ve güneş koruyucularınızı sürdünüz ancak sonrasını da düşünmek ve cilde gerekli desteği sağlamak gerekiyor. Lierac Yüz ve Dekolte Bölgesi için Güneş Sonrası Onarıcı Serum, içeriğindeki mavi mikro alg özü, saf hyalüronik asit ve mimoza tenuiflora ekstresi sayesinde cildi yeniliyor, onarıyor ve yapılandırıyor.

DOĞAL İÇERİĞİN GÜCÜ

Moshos Garden Doğal Cilt Bakım Ürünleri’nin, hayvanlar üzerinde test edilmeden ve hiçbir zararlı kimyasal kullanmadan üretildiğini biliyor muydunuz? Yüzde 100 yerli olan Moshos Garden’ın ürün portföyü oldukça geniş.

İHTİŞAMLI BRONZLUK

Physicians Formula’nın parıltı aktive edici özelliği ile İtalyan pudra teknolojisini bir arada sunan bronzer’ı Airbrushing Bronzer sıkıştırılmış, toz ve krem bronzer’larıntüm iyi özelliklerini bir arada sunuyor. Lüks ve hafif formülü, anında ve uzun süreli bronzluk verirken, ten ile muhteşem uyum sağlayarak parlak ve doğal bronzluk kazandırıyor.

PIRIL PIRIL CİLT

İsveç güzellik markası Foreo, 38 ülkede satılan ve tüm dünyada dikkat çeken ürünü Foreo Luna ile şimdi Türkiye’de! Peki, ne işe yarıyor bu Luna? Yumuşak silikon uçlara sahip yüzeyi ve dakikada 8 bin titreşim yayan T-Sonic teknolojisi sayesinde, temizleme ve yaşlanma karşıtı bakımı bir arada sunuyor.

KORKMADAN GÜNEŞLENİN

Güneşe çıkarken saçınıza püskürteceğiniz Klorane Mango Bakım Yağı, içeriğindeki mango yağı ekstresi ile güneşin zararlı UV ışınlarından korurken, kuru ve yıpranmış saç uçlarını besliyor, güçlendiriyor, bakımını yapıyor.

Kokusuna ise bayılacaksınız!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir