Cilt Bakımı – Vücut Bakımı Ürün Önerileri

Cilt Bakımı – Vücut Bakımı Ürün Önerileri

KURU CİLTLERE ÖZEL

Özellikle hassasiyeti olan kum ciltlerde kullanılan filtre sayısı ile UVAve UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan Avene TeinteeSPF50+, kuru cildi nemlendirmeye yardımcı oluyor, ince yapısı sayesinde kolay uygulama sağlayan bu ürün ile yazın güneşe çıkmaktan ve yaşlanmaktan korkmanıza gerek yok.

BACAKLAR RAHATLASIN

Mustela tarafından özel olarak formüle edilmiş Rahatlatıcı Bacak Jeli, doğal kökenli aktif içeriklerin bileşimi ve mentol ekstresi sayesinde; bacaklara ferahlama hissi vererek rahalatlama yardımcı oluyor. Patentli aktif içerik avokado peptidleri sayesinde ayak ve bacaklardaki hassasiyetin azalmasını desteklerken ciltte yağlı bir his bırakmıyor.

yaz-makyajı-3

GÜÇLÜ İÇERİK

Cildin canlandırılmasına yönelik yüksek etkinliğe sahip ürünleriyle kozmetik dünyasında iddiasını ortaya koyan Cellcosmet, yaşlanmaya da savaş açıyor. Marka, cildin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiş dermokozmetikürün yelpazesiyle yaşlanma etkilerini geciktirmede yüksek etkiye sahip çözüm ve alternatifler sunuyor.

LOUBOUTIN FARKI

Christian Louboutin Beaute ailesinin en yeni üyesi Loubilaque ile tanışın! Ayakkabı ve çanta tasarımlarında da rugan ve parlak derileri kullanmayı seven Louboutin, bu tutkusunu dudaklara Loubilaque ile taşıyor. Yüksek pigmentli, kapatıcı ve parlak Loubilaque’lar, farklı bir ambalaj ile sunuluyor.

ÖZEL SERİ

Nasa bilim insanları tarafından geliştirilen ve içeriğinde 44 farklı mineral bileşeni barındıran CHI 44 Seramik ve Katyonik Nemlendirici Bileşimi’nin kullanıldığı ilk ürün serisi olma özelliği taşıyan Chi infra, artık Türkiye’de. Seri, saçları içten dışa doğru yeniden yapılandırıyor, saçın nem dengesini koruyor ve çevresel etkenlere karşı dayanıklılığını artırıyor. Ürünü denemek için sabırsızlanıyoruz!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir