Özel anların mekanı “Ma Champagne”

Özel anların mekanı “Ma Champagne”

Bu yılın trend mekanı Zayo Beach’in içinde özerk bir mekan olan Ma Champagne, butik hizmet anlayışıyla Bodrum’un gözdesi oldu. Mekan, müşterilerinin en özel anlarını en güzel ve keyifli şekilde yaşamaları için tasarlandı…

YALIKAVAK akşamlan Ma Champagne ile farklı bir tona bürünüyor. Türkiye’de bir ilk olarak şampanya barı konseptiyle hizmet vermeye başlayan Ma Champagne’da günbatımı ile başlayan keyif saatleri, havanın kararmasının ardından Türkiye ve dünyaca ünlü Dj’lerin yönlendirdiği elit bir eğlence ile devam ediyor.

Yalıkavak Palmarina’ya komşu olan Ma Champagne, bu yılın trend mekanı Zayo Beach’in içerisinde adeta özerkliğini ilan etmiş, farklı bir işletme. Dekorundaki eli-tist ve minimalist yaklaşımı ile kaliteye verdiği önemi öne çıkartan, butik hizmet anlayışıyla dünyanın şampanya markalarını müşterileriyle buluşturan Ma Champagne, bu yazm en özel gece davetlerine ev sahipliği yapmak için büyük heyecan duyuyor.

BENZERSİZ BİR MANZARA

Denize sıfır olarak Zayo Beach içerisinde konumlanan Ma Champagne’da eşsiz günbatımı manzaralarını izleyebileceğiniz barında hem sohbet edebileceğiniz, hem de romantik anlar yaşayabileceğiniz farklı alanlar bulunuyor. Birbirinden geniş üç locası ile kapalı grupların özel tercihi olacak üst kat, panoramik bir manzaraya hakim. Sıcak yaz gecelerinde serinlemek için ne yapsam diye düşünmeyeceğiniz Ma Champagne, konumu itibari ile gündüzleri ve geceleri esen meltem rüzgânyla sizi serinletirken, ferahlamak için bir yudum içeceğiniz şampanyanızın yanında, arzu edebileceğiniz havyar da sizi çok özel hissettirecek.

EN ÖZEL ANLAR

En taze yiyecekleri sizin için bulunduran Ma Champagne’da Istakoz yemek isterseniz, rezervasyon sırasında, sipariş vermeniz gerekiyor. Size en tazeyi, en lezzetliyi sunmak için çalışan Ma Champagne, kendinizi daha da özel hissetmeniz için, arkadaşlarınızla en özel anılan paylaşıp, en özel anları yaşayabilmeniz için hizmetinize sunulmuş bir mekan.

Sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş olan, gece hayatının ünlü işletmecilerinden Özcan Malkoç, bir ufak hatırlatmada bulunuyor. Denize sıfır Ma Cahmpagne’da plaj da mevcut. Kısacası, gün batınımda başlayan eğlencenizi, gün doğumuna kadar sürdürürseniz, denizin keyfini çıkarabileceğiniz en özel mekan da yine Ma Champagne.

Bilgi ve rezervasyon

Oğuzhan Malkoç: +90 537 825 09 61
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir