Pierre Cardin Halı 2019 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu

Pierre Cardin Halı 2019 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu

Çoğumuz tatil evlerinde ağır ve gösterişli halıları kullanmayız. Bütün gün pencerelerin, kapıların açık olduğu yazlık evlerde bahçeden veya kumsaldan taşınan tozun toprağın değerli halılarımızı kirletmesine gönlümüz elvermez. Kıyamayız. Halı yerine, kolayca makineye atıp yıkanacak hafif kilimleri tercih ederiz, evin dekorasyonuna gölge düşürse de. Sürekli yenilediği koleksiyonları ve her dekorasyon anlayışını tamamlayan zengin çeşitleriyle sektörün öncüsü olan Pierre Cardin Halı, yazlık ev sahibi olanların bu dertlerine son veriyor.

Yeni koleksiyonuyla bahar mevsiminin ferahlığını evlere taşıyan markanın ürünleriyle, yazlıklar artık daha dingin, zarif ve şık görünüme kavuşuyor.

pierre cardin hali 1 pierre cardin hali 2 pierre cardin hali 3 pierre cardin hali 4 pierre cardin hali 5 pierre cardin hali 6 pierre cardin hali 7 pierre cardin hali 8 pierre cardin hali 9

FARKINIZI GÖSTERİN

Kendine has desen ve renkleriyle evlerin atmosferini değiştiren Pierre Cardin Hak’lar, hemen her tarza uygun olarak tasarlanmış. Koleksiyonun hayran kaldığımız Afghan ve Voyagc serilerini görmenizi öneriyoruz. Mavi, lacivert, sarı, turuncu, gülkurusu gibi renklerin kullanıldığı Afghan serisindeki her bir parça evlere yepyeni ve sıcak bir görünüm kazandıracak kadar iddialı. Krem, bej, ekru tonlarıyla her eve uyum sağlayacak Voyage serisi ise hem ahşap, hem taş zeminlere uygun halılardan oluşuyor.

Doğanın renklerinden ilham alan, modelleriyle farkını gösteren Pierre Cardin Halı, “Tozumaz” özelliğiyle de tercih ediliyor. Özel üretim tekniği sayesinde halının ipliğinden kaynaklanan tozuma sorunu en aza indirilen Pierre Cardin imzası taşıyan halılar, daha kolay temizlenebiliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir