Satın Alabileceğiniz En İyi 10 Fritöz Önerisi

Satın Alabileceğiniz En İyi 10 Fritöz Önerisi

İşte size inceleyebileceğiniz birkaç fritöz önerisi. Sağlıklı kızartmalar günlük yaşamın parçası oldu. Bu sayede son yılların en popüler cihazları, yağsız veya az yağla kızartma yapabilen fritözler. Pazar her geçen gün büyümeye devam ediyor.

ÇOCUKLUKTAN itibaren hemen hepimiz kızartma severiz. Hiçbir şey yemeyen iştahsız çocuklar bile kızartma söz konusu olduğunda sofraya iştahla oturur. Aynı şey yetişkinler için de geçerli fakat bir farkla. Yetişkinler kızartma yerken vicdan azabı çeker, çocuklar çekmez…

 İnceleyebileceğiniz 10 Fritöz Önerisi

Günümüzde yağsız bile lezzetli kızartmalar yapabilen fritözler satılıyor. Hemen her markanın, çeşitli fonksiyonlara sahip bir fritöz modeli bulunuyor. En çok tercih edilen fritöz modelleri ise genellikle yağsız olanlar oluyor. Fritöz alırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda da uyaralım. Fritözler kullanım sıklığına, bakımına, değişimine ve yağ temizliğine göre oldukça zararlı hale gelebiliyor. Gelişen teknolojisiyle fritözlerin zararları minimum düzeye indirilse de gerektiği şekilde kullanılmadığında zararlı olabiliyor.

Yeni bir fritöz alacaksanız dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan biri fritözün hacmidir. Fritözü ailenizin genişliğine göre seçmeniz gerekir. Kullanılan yağ miktarına da muhakkak dikkat edin. Ne kadar az yağ, o kadar kızartma keyfi demek. İşte size inceleyebileceğiniz birkaç fritöz önerisi…

YAĞSIZ KIZARTMALAR
Schafer Fit Fry Yağsız Fritöz:

Yağsız çalışan bu fritöz, bulaşık makinesinde yıkanabilen pişirme haznesine sahip. Tasarımıyla da dikkat çekiyor. Pişirme sonrası verdiği sesli uyarılarla güvenlik konusunda iddialı olan modelde dört program bulunuyor.

KOLAY TEMİZLENİYOR
Fakir Gala Fritöz:

Bu model, kolay temizlik yapılabilmesine olanak tanıyan yapışmaz yağ haznesine sahip. 2000 W gücünde çalışan model, oldukça hızlı ve lezzetli kızartma yapıyor. 2,5 litrelik yağ kapasitesi ve ısıya dayanıklı plastik kulp ile dikkat çekiyor.

YÜZDE 90 DAHA AZ YAĞ
Philips HD9650/90 Fritöz:

Emsallerine göre yüzde 90 daha az yağlı kızartma yapan bu ürün, bütün parçalarının temizlenebilmesiyle ön plana çıkıyor. Rapid Air teknolojisiyle sıcak havayı içinde döndürerek çok az miktarda yağ veya hiç yağsız kullanımda bile harika lezzetler ortaya koyabiliyor.

TEK SEFERDE ALTI PORSİYON
Tefal Easy Fry Yağsız Fritöz:

No Oil sloganıyla çıkış yapmış olan Tefal Easy Fry, 60 dakikalık zamanlayıcısı ve otomatik kapanmasıyla öne çıkıyor. 4,2 litrelik kapasitesi bulunan ürün, tek seferde altı porsiyona kadar pişirme sağlayabiliyor.

GENİŞ AİLELERE UYGUN
Arçelik K1798 Fritöz:

Arçelik’in en çok tercih edilen fritöz modellerinden biri. Tutma sapı bulunan metal sepetiyle dikkat çekiyor. Kolaylıkla çıkarıp takılabilen bu alet rahatlıkla temizlenebiliyor. Ayrıca bu ürün iki buçuk litrelik haznesiyle geniş bir ailenin ihtiyacı olan kızartmayı tek seferde pişirebiliyor.

SADECE BİR KAŞIK YAĞ YETER
Beko 2187 Fritöz:

Sadece bir kaşık yağ ile 1 kg’lık kızartma yapabilen Beko 2187,1400 W gücünde çalışıyor. Özel karıştırma aparatı sayesinde yapışma derdini de ortadan kaldırıyor. Zaman ayarlama teknolojisiyle kızartmanızı tam vaktinde hazır ediyor.

30 DAKİKALIK MEKANİK ZAMANLAYICI
Goldmaster GM 7445 Çıtır Fritöz:

İki buçuk litrelik hazne kapasitesine sahip. Dört pişirme programı bulunan cihaz, çıkarılabilir üst kapağı ve ısı ayarıyla dikkat çekmekte. 30 dakikalık mekanik zamanlayıcısıyla kullanım kolaylığı sağlıyor.

ÜÇ LİTRELİK KAPASİTESİ VAR
Sinbo SDF 3827 Fritöz:

Üç litrelik kapasitesiyle dikkat çeken cihaz, dört pişirme fonksiyonuna sahip ve 2200 W gücünde çalışıyor. Paslanmaz çelikten üretilmiş ve kaymaz tabanıyla mutfakta kolaylık sağlıyor.

ÇOK FONKSİYONLU PİŞİRME TEKNOLOJİSİ
Arzum AR272 Cipsco Fritöz:

Fritöz Önerisi
Arzum AR272 Cipsco – Fritöz Önerisi

Çok fonksiyonlu pişirme teknolojisiyle istediğiniz her besini kızartabileceğiniz cihaz, 1200 W gücünde çalışıyor ve bir buçuk litrelik kapasiteye sahip. Ayrıca çıkarılabilir yağ haznesi sayesinde kolayca temizleniyor.

AZ YAĞLA KIZART
Korkmaz A486 Vertex Fritöz:

Ayarlanabilir termostatı ve zamanlayıcısı ile ön plana çıkıyor.Taşıma kulplarıyla kolaylık sağlayan ürünün 0.8 kg’lık kapasitesi var. Az yağla bile kızartma yapabilen cihaz, kolay temizleniyor.

İlginizi çekebilir: Pratik Bilgiler

ÜRÜN DİRİER
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir