Pierre Cardin Mobilya Modelleri

Pierre Cardin Mobilya Modelleri

Pierre Cardin’in her geçen gün biraz daha genişleyen mobilya koleksiyonlarında da öncü olmayı başaran tasarımcılar, doğru yolda olduklarını, bu sayfalarda yer alan ürünlerle bir kez daha ispadıyor. insanın değişen ihtiyaçlarını baz alan markanın tasarımcıları, bu doğrultuda yaptıkları çalışmalar ve yaratıcı çözümlerle, rahat ve huzuru da mobilyalarla birlikte eve yerleştiriyorlar adeta.

Pierre Cardin Mobilya 4

Bu sayfalardaki Brest ve Soft ile Pierre Cardin Mobilya satış noktalarında görebileceğiniz Cross ve Toulon serileri, sizi şaşırtmak için farklı formlar ve konsepderle oluşturuluyor. Siz tam bu hikayenin içinde dolaşmaya başlarken, tasarımcılar çok şık bir başka stille yeni bir heyecan yaratmayı başarıyor. Bugün veya gelecekte bu tasarım mobilyaları beğenip evlerinde kullanacak insanların, çevrelerine estetik gözle bakmalarını sağlıyor.
Pierre Cardin Mobilya 5

YATAK ODALARI DA RENKLİ

Pierre Cardin Sleep Home koleksiyonu dekoratif birer obje olmanın çok ötesinde sunduğu konforla temel ihtiyacın karşılanmasına yönelik bir önem taşıyor. Tasarımlarda dünün ve bugünün çizgisi bir araya getirilirken; bir yandan formları manipule eden, bir yandan da stilleri karıştıran bir anlayış karşısında büyülenmeye hazır olun.

Pierre Cardin Mobilya 2

Belli bir dönemin veya zevkin kalıpları arasında sıkışmış bir profil yerine, dünyanın neresine götürseniz, hangi eve yerleştirseniz duruşuyla kendini var eden, farklı görüşlerle de bir arada olabilen tasarımlar arıyorsanız, bu koleksiyonda aradığınızı mudaka bulacaksınız.

Pierre Cardin Mobilya 6

Yatak odalarının özgün tasarımları olmaya aday Turquoise, Granium ve Daisy serilerinde kullanılan her malzeme ve doku, kullanıcıyı seçkin hissettirmek amacıyla seçiliyor. Siyah ve beyazın bildik sadeliğinin ötesinde geniş renk kartelası ve döşeme çeşitleriyle yatak odalarına keyif getiriyor. Bu serideki ürünler, satın alacak kişilerin tercihlerine göre ufak tefek değişikliklerle detaylandırılabiliyor.

Pierre Cardin Mobilya 1

Pierre Cardin Mobilya 3
One thought on “Pierre Cardin Mobilya Modelleri

  1. Teşekkürler paylaşımlarınız için. Özellikle krem olan l tipi koltuk takımı çok güzelmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir